Axa Sigorta Aracım Hala Yapılmadı.

Veli Can D. |

35 ** 14 plakalı ford focus aracımla 17.04.2014 tarihinde ciddi bir kaza yaptım. Dosya 24.04.2014 tarihinde İzmir Bornovada sistem oto tarafından 7***48 dosya numarası ile açıldı. Axa Sigorta'nın özel serviste aracın yapılması ile ilgili prosedürlerinin karmaşıklığı ve isteksizliği ve çalıştığı tedarikçilerin çin malı malzeme göndermeleri yüzünden aracım hala yapılmadı.

Etiketler :

Geciken Dosya İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Veli Can D.
  05 Haziran
  20:23

  Musteri memnuniyeti odakil calistigini soyleyen bir firmanin gerek calisanlari gerekse is yaptirdiklari firmalarin yaptiklari islerin gercekten sorunu derhal cozmeye odakli olmasi gerekir. Bir bucuk ay boyunca yasadigim hr turlu aksakligin temel sebebi bence dosya sorumlusunun eksperin ve tedarikcinin umursamazliklari idi. Bu zihniyetle firmaniz calismaya devam etsin ve bu sahislari siz sadece uyarmaya devam edin. Sonuclarini en kisa zamanda goreceginizden eminim.

 • 04 Haziran
  18:40

  Sitenize Sayın DİZLEK tarafından yönlendirilen şikayete istinaden değerlendirme yapılmıştır.

  Başvuru eş zamanlı şirketimize de ulaşmış olup, gerekli tespitler yapılarak sigortalımız ile bilgi paylaşımında bulunulduğunu bilgilerinize sunarız.
  Saygılarımızla

  AXA SİGORTA A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri Departmanı

 • 02 Haziran
  17:20

  Sn. DİZLEK tarafından siteniz aracılığı ile yansıyan şikayet konusu, Şirketimiz tarafından değerlendirilmeye alınmıştır. Konu hakkında bilgi aktarımı sağlanacağını bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla,

  AXA SİGORTA A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri Departmanı