26 Şubat 2013

Axa Sigorta Arabam 11 Gündür Serviste!

15/02/2013 tarihinde aracım ile tek taraflı maddi hasarlı kaza geçirdim.15/02/2013 tarihinde aracımı çekici ile aracımı çorlu çalışkan otomotive Axa Sigorta aracı ile yolladım.aracımın hasar tespitinden sonra sol ön tekerlek ve on düzeninde sıkıntı olduğunu ve sigorta tarafından karşılanacağı söylendi.

Aracımın sol ön tekerleğindeki sorun çözüldü.ancak daha sonra sağ ön tekerlekte de sorun olduğunu experin değerlendireceği ek beyanda bulunmam gerektiği söylendi.ek beyanda bulundum olay yerinin fotoğraflarını yolladım.araştırma ekibine sevk edileceğini söyledi.ben expere bu sorunun kazada oluştuğunu daha önce herhangi bir sıkıntı olmadığını söylememe rağmen hala bekliyorum araştırma ekibini.

Çetin 287 Okunma

Cevaplar

  • Axa Sigorta Temsilcisi06 Mart 2013

    Sitenize Sn. ÜÇEÇAM tarafından yönlendirilen şikayete ilişkin değerlendirme yapılmıştır. Başvurunun değerlendirme aşamasında sigortalımızdan konu dosyaya ilişkin feragatname alındığını bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, AXA SİGORTA A.Ş. Müşteri Hizmetleri Departmanı

  • Çetin28 Şubat 2013

    bugün kolaylı expert şirketinden kendi expertimle görüştüm.araştırma ekibine sevketmiş araştırma ekibi de 1 bucuk ay içinde gelecekmiş.bunu bana gülerek söyledi.tabi bu arada aracımındaki hasarı kendim karşılamak koşulu ile aracımı alabilecegimi söylüyor.saol axa sigorta:)

  • Axa Sigorta Temsilcisi26 Şubat 2013

    Sn. ÜÇEÇAM tarafından siteniz aracılığı ile yansıyan şikayet konusu, Şirketimiz tarafından değerlendirilmeye alınmıştır. Konu hakkında bilgi aktarımı sağlanacağını bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, AXA SİGORTA A.Ş. Müşteri Hizmetleri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön