Axa Sigorta 3 Günlük İkame Araçta Teslimat Sıkıntısı!

İsmail Y. |

Aracım bakımda ve Axa Sigorta Kaskolu 3 günlük araç tahsisatı yapılacaktı . 2 gün bitti hala araç ayarlayamadı. Müşteri hizmetlerinden aradılar , ilk gün size 3 günlük araç tahsis edeceğiz sizin isminizi ve telefon numaranızı anlaşmalı olduğumuz araç kiralama firmasına verdik . Size araç temin edilecek dediler. O gün geçti ne arayan var ne soran .

Ertesi gün sabahtan aradım araç için ne deseler çok yoğunluk varmış vb. bir sürü bahane . Halbuki ilk gün anlaşmalı bir firmaya aranıp ne isim verilmiş , ne telefon verilmiş. Müşteri hizmetlerinden aradığımda her konuştuğum farklı konuşuyor ve çözüm yok. Bir firma müşteri temsilcisi aracıyla gerçek dışı şeyler söyler mi. 3/4 telefon kaydım kayıt altında iş bu kadar olur.

Etiketler :

İkame Araç Çağrı Merkezi Personel Davranış Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Ağustos
  16:58

  Sitenize Sn. Y. tarafından yönlendirilen şikayete ilişkin değerlendirme yapılmıştır.

  Başvuru üzerine benzer Hizmetleri aldığımız partner firmamız ile ivedilikle iletişime geçilerek sürece ilişkin bilgi talep edilmiştir. Ayrıca sigortalımız ile de temasa geçilmiş ve tespitlerimiz paylaşılmıştır. Konuyu bu doğrultuda bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla

  AXA SİGORTA A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri Departmanı

 • 19 Ağustos
  14:52

  Sn. Y. tarafından siteniz aracılığı ile yansıyan şikayet konusu, Şirketimiz tarafından değerlendirilmeye alınmıştır. Konu hakkında bilgi aktarımı sağlanacağını bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla,

  AXA SİGORTA A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri Departmanı