20 Ocak 2014

Axa Sigorta 2 Aydır Dosya İçin Bekletiyor.

2 ay önce Axa Sigorta'ya yaptığım 7607121 dosya numaralı başvurudan halen bir sonuç alabilmiş değilim. Aradığımda sürekli oradan oraya yönlendiriliyorum, fakat hiçbir sonuç yok. Bir aracın hasar tespitinin yapılması kaç saat sürebilir?Şu anda araç serviste parçaları sökülmüş vaziyette bekliyor. Yani tespit için aracın sökülmesine bile gerek yok, parçaya bakıp evet kasko karşılıyor demek için 2 ay bekletmek nedir?Ödemeyecekseniz söyleyin ona göre bir işlem yapalım en azından. Bir hasar tespiti için 2 ay bekletilmez bir insan evladı, cidden ayıp artık. Bu konuda yasal yollarla kendim de hakkımı arayacağım. Ne kadar büyük bir sorun olursa olsun bu kadar uzun süremez.

Mesut 483 Okunma

Cevaplar

 • Mesut'un Teşekkür Mesajı29 Ocak 2014

  Merhaba, Öncelikle iletişim kopukluğunun bir yanlış yönlendirmeden kaynaklandığını belirtmek isterim. Şikayetimden sonra dosya sorumlum bana tekrardan ulaştı ve gelişmeler hakkında bilgiyi kendisinden istediğim zaman alabileceğimi belirtti. Yaşanan sorun ve gecikmelerin Axa Sigorta tarafından değil Renault tarafından kaynaklandığı belgelerle belli oldu. Renault tarafından talep edilen raporların hem geç hem de yetersiz gelmesinden kaynaklı sorunlar yaşandı. Axa sigortaya çözüm sürecinde gösterdiği hassasiyet için teşekkür eder, bir yanlış anlaşılmadan kaynaklanan fevri davranışlarım için özür dilerim. Bundan sonrasında görünen Renault firması ile hukuki bir mücadeleye girmem gerekecek. İyi Günler.

 • Axa Sigorta Temsilcisi29 Ocak 2014

  Sitenize Sayın K. tarafından yönlendirilen başvurunun içeriğinde hasar işlemlerinin sonuçlanmadığı belirtilmektedir. Sigortalımızın başvurusu doğrultusunda dosya açılmış ve hasar tespit işlemleri için eksper görevlendirilmiştir. Sigortalı aracın yetkili markasından alınan teknik bilgi doğrultusunda hasar işlemlerinin sonuçlandırılması için bilirkişi tespiti ihtiyacı oluşmuştur. Bu amaçla gerekli işlemler derhal başlatılmış olmasına rağmen hukuki prosedürün doğurduğu süre bakımından tarafımızca etki edilmesi mümkün olamamaktadır. Hasar işlemlerine ilişkin işlem tesis edilebilmesi için mahkeme tarafından gönderilecek olan bilirkişi raporunun şirketimize ulaşmasının beklenmesi gerektiği hususunu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla AXA SİGORTA A.Ş. Müşteri Hizmetleri Departmanı

 • Mesut22 Ocak 2014

  Halen herhangi bir dönüş yapılmadı sadece hazır mesaj gönderiliyor değerlendirildiği filan yok. Müşteri hizmetlerini aradığımda da dönüş yapılacak dedikleri halde herhangi bir dönüş olmuyor. Hukuk departmanına yönlendiriliyorum ordan dosyanız şu avukatta die bilgi veriliyor avukatı arıyorum durumdan habersiz. Cidden sıkıldım artık! Hadi araç yapıldı diyelim ki pek ümidim kalmadı, çatır çatır parasını ödediğim kaskonun aracımı tamir etmek için bana kaybettirdiği 2 aylık iş gücü ne olacak bunu da ödeyecekmisiniz? Müşterilerime verdiğim hizmette sıkıntı yaşıyorum sizin yüzünüzden kaç tane iş görüşmemi ertelemek zorunda kaldım!

 • Axa Sigorta Temsilcisi20 Ocak 2014

  Sn. K. tarafından siteniz aracılığı ile yansıyan şikayet konusu, Şirketimiz tarafından değerlendirilmeye alınmıştır. Konu hakkında bilgi aktarımı sağlanacağını bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, AXA SİGORTA A.Ş. Müşteri Hizmetleri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön