Axa Sağlığım Tamam Sigortası Tarafından kandırıldım

Bekir K. |

4 kişilik aileme 2013 yılından bu yana Axa sağlığım tamam sigortası yaptırdım. Axa acentası siz 3 yıl kesintisiz yaptığınız da 50 yasından sonra sürekli Axa sağlığım tamam sigortası olacaksınız dendi. Ben 2 yılı bitirdim. 3 yıla geçerken 01/07/2106'da yenileme yapacaktım ki bana "Merhaba, sağlık sigortası poliçenizin şirketimiz Risk Kabul Kriterleri gereğince yenilenemeyeceğini bilginize sunar, detaylı bilgi için acenteniz ile irtibata geçmenizi öneririz. Saygılarımızla", diye bu mesaj geldi.

Ben rahatsız değilim her insanda olan ufak tefek rahatsızlıklarım oluyor. Ben zaten bunun için yılda 3000 TL'ye yakın aileme Axa'ya para ödedim. Riskler neler bana açıklama yapılmadı? Ben hasta değilim. Axa'dan sigortamın devam etmemesi konusunda yaptığı yanlıştan dönmesini istiyorum.

Etiketler :

Tedavi Kapsamı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bekir K.
  09 Temmuz
  09:59

  Axa Sigorta beni arayarak 2015 de testis ameliyatı olmussunuz dedi. Hayatımda testis ameliyatı olmadım. Bana asılsız bilgi kirliği ile hastaymısım gibi davrandılar. Bana hangi hastaneyse bilgi verin dedim mahkemeye vereceğimi söyledim. Ben Axa sigortaya ailemi ve akrabalarımı sağlığım tamam sigortası yaptırdım. Yalan yanlış bilgi toplayarak yenilememi yapmadılar. Bunun peşini bırakmayacağım. Sağlık departmanları hastanelerden eksik bilgi almış olmalılarki bana olmadıgım hastalıkları söylediler. Bana MS hastalıgınız varmış dediler ıspat edin asla böyle bir hastalığım yok. Benden tam teşekküllü hastaneden teferruatlı rapor talep edin. Ve ayrıca neden 2013 den beri beni sigorta ettiniz?

 • 08 Temmuz
  16:43

  Sitenize aracılığı ile tarafımıza ulaşan şikayet için Sayın KILIÇ ile irtibata geçilerek gerekli bilgilendirmenin yapıldığını bilgilerinize sunarız.
  Saygılarımızla

  AXA SİGORTA A.Ş.
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 08 Temmuz
  11:55

  Sn. KILIÇ tarafından siteniz aracılığı ile yansıyan şikayet konusu, Şirketimiz tarafından değerlendirilmeye alınmıştır. Konu hakkında ayrıca bilgi aktarımı sağlanacağını bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla,

  AXA SİGORTA A.Ş.
  Müşteri Şikayet Yönetimi