18 Mart 2013 #1691610

Axa Hayat ve Emeklilik Online İşlemleri Kullanamıyorum!

Hayat sigorta poliçe sahibiyim. online işlemleri kullanmayalım diye sekiz tane kutucuk doldurmamız isteniyor.ben nerden bilirim acente numarasını, yenileme numarasını.başka sigorta şirketlerinin online hizmetlerini kullanmak içini tc kimlik no ve cep numarası yetiyor.


Bu kadar zorlaştırmalarının nedeni 12 yıldır ödediğim anaparanın sadece 300 dolar artmış olması, yani on yılda sadece yüzde üç getiri sağlamış olmaları mı? poliçe numaram 26811 müşteri numaram 375496. açıklama bekliyorum.

Yasemin 175 Okunma

Cevaplar

 • Yasemin24 Mart 2013

  nasıl bir anlayış bu? resmen dalga geçiyorsunuz. yenileme numaram nedir? bu kadar zor mu? sizde mi bilmiyorsunuz? neden internet sitesine girip birikimlerimi takip etmeme engel olmaya çalışıyorsunuz? yenileme numaram nedir? yoksa sizde mi bilmiyorsunuz?

 • Yasemin21 Mart 2013

  15 gündür incelemeleri devam ediyor. Ermenilerin tarih öncesi poliçeleri karşılığı milyon dolar öderken var bize yok. benim paramdan kesip mi ödediniz o milyar dolarla tazminatları?

 • Axa Hayat ve Emeklilik Temsilcisi20 Mart 2013

  Sitenize Sn. ÇELİK tarafından yönlendirilen şikayete ilişkin değerlendirme yapılmıştır. Şirketimizden tanzim edilen poliçe bilgilerine sigortalılarımız web sayfamız aracılığı ile ulaşabilmektedirler. Ancak finansal değer taşıyan bilgilerin erişimi için TC kimlik numarasının ile birlikte sigortalı tarafından bilinmesi mümkün olan poliçeye ilişkin bilgi girişi ile ödeme ve kar payı bilgileri görüntülenebilmektedir. Şirketimizin yakın gelecekte uygulamaya başlayacağı web sigortacılığı hizmeti ile sigortalılarımıza web hizmeti sağlamaya devam edeceğimizi bilgilerinize sunarız. Sigortalımıza birikim bilgileri iletilerek hassasiyet ile paylaştığı tespitleri için ayrıca teşekkürlerimiz iletilmiştir. Saygılarımızla, AXA HAYAT VE EMEKLİLİK A.Ş. Müşteri Hizmetleri Departmanı

 • Axa Hayat ve Emeklilik Temsilcisi18 Mart 2013

  Sn. ÇELİK tarafından siteniz aracılığı ile yansıyan şikayet konusu, Şirketimiz tarafından değerlendirilmeye alınmıştır. Konu hakkında bilgi aktarımı sağlanacağını bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, AXA HAYAT VE EMEKLİLİK A.Ş. Müşteri Hizmetleri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön