Awox TV'de Görüntü Problemi

Turan Turan31 Ocak 23:04

Awox 51 STR ürünü internet üzerinden 2 ay önce aldım. Aldığım günden beri görüntü berbat. Arka fon koyu renkler çok kötü bulanık bir görüntü var. Yandan ise TV yi seyretmek mümkün değil hiçbir şey gözükmüyor. Hareketli videolar çok kalitesiz. Resmen TV seyretmekten soğudum. Eve gelen herkes çok kötü görüntü diye daha çok moralimi bozuyor. Bence ürün sorunlu yoksa bu ürün mağazadan bu haliyle 100 TL bile verilip alınacak bir ürün değil. Servis çağırdım.

Kendileri de görüntü kötü daha önce kurduğu TV 'lerde böyle bir sorun yaşamadıklarını fabrika ile görüşüp gerekeni yapacaklarını söylediler ve beni 1 ay oyaladılar. Har sorduğumda fabrika geri dönüş yapmıyor dediler. Son görüşmemizde de artık bu ürünün servisi yapmadıklarını fabrikayı aramamı söylediler. Ben de müşteri hizmetlerini aradım başka bir servise yönlendirdiler. Gelen yeni serviste 2 genç servis elemanı TV görüntüsü kötü olduğunu onayladılar, ustalarına görüntü gönderdiler. Asıl servis sorumlusu görüntüler normal deyip ilgilenmediler. Açıkçası görüntünün idare eder bir seviyesi yok. Gerekenin yapılmasını ve sorunun çözülmesini istiyorum.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
  • 1Yorum

Cevaplar

Awox 01 Şubat 08:17

Merhaba, Müşteri hizmetleri tarafınıza ulaşıp şikayetiniz hakkında yardımcı olacaklardır. Bilgilerinize sunar iyi günler dileriz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Hasan 12 Şubat 02:36  

    herkes aynı şeylerden şikayetçi. bu yorumları okumama rağmen bende 140 ekran tv aldım henüz elime ulaşmadı fakat çok merak ediyorum acaba 3-5 tane mi böyle kötü çıkıyor yoksa hepsi mi göreceğiz. Şu şikayetleri hiç dikkate almıyorlar mı acaba ?

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler