11 Kasım 2019
#12944288

Awox Servise Giden Ürünüm Gelmedi!

Awox firmasından Erzurum'da çay seti aldım. 3 ay sonra arızalanması sonucu firmanın belirttiği servis sağlayıcısına ürünü teslim ettim her hafta haftada 2 sefer servise gittim. Servis ürünümü fabrikaya yolladığını belirtmesine rağmen ürünüm gelmedi. Aradan geçen 70 gün sonunda firmanın müşteri hizmetlerini aradım, haftada 3 sefer firmanın müşteri hizmetlerini aramama rağmen geri dönüş yapacaklarını bildirip dönüş yapmadılar.


En son aradığımda servis sağlayıcının ürünümü kaybettiğini fabrikaya ürünümü göndermediğini söylediler ve servis sağlayıcı ile sorunumu halletmelerini söylediler, firma kendi garanti belgesinde bu servis sağlayıcıyı önerdi ise ben mecbur oraya götürmek zorundayım yani firmanın ben aradan çekildim demeye hakkı yok. Yazıklar olsun böyle firmaya yazıklar olsun bunlara hizmet vermesi için izin veren Ticaret Bakanlığına!

Elvan Elvan 5.519 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Elvan12 Kasım 2019

  0533 365 9536

 • Awox Temsilcisi12 Kasım 2019

  Merhabalar, Müşteri hizmetlerimiz tarafından sistem üzerindeki numaranıza ulaşım sağlanamıyor , sizlere ulaşabileceğimiz farklı numaralar iletir misiniz. İyi Günler

 • Elvan11 Kasım 2019

  Müşteri hizmetleri 1 haftadır dönüş yapacağını bildiriyor ama onlarda servis sağlayıcıları gibi milleti mağdur ediyor sadece haklısınız demeyi biliyor ama bir çözüm üretmiyor

 • Awox Temsilcisi11 Kasım 2019

  Merhaba, Müşteri hizmetleri tarafınıza ulaşıp şikayetiniz hakkında yardımcı olacaklardır. Bilgilerinize sunar iyi günler dileriz.

Ziyaretçi Yorumları