Awox Servis Gereken Özeni Göstermiyor

Süleyman Süleyman13 Şubat 15:42

Ekim ayında Awox marka u5600 STR televizyon aldık aldığımızdan beri 3 kere Ankara servisine giden televizyon son olarak İstanbul'daki servise panel arızası sebebiyle gitti. Aramalarımızda yetkililere zor uluşılmakta olup televizyonun durumu hakkında bilgi alamıyoruz. Ulaşıldığında ise panel gelmedi halen gibi bir cevap alıyoruz. Daha ne kadar bekliyeceğimiz konusunda herhangi bir bilgilendirme yapılmıyor.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Süleyman 07 Mart 12:34

Awox marka u5600 STR televizyon aldık aldığımızdan beri 3 kere servise gitti en son 1 ay önce İstanbul da olduğunu söylenen servise gitti 1 aydır panel bekliyoruz, kargoya verdik, kargoda kırılmış tekrar yapıyoruz gibi bahanelerle bizi oyalıyorlar. Sonuç olarak awox marka bir ürün almamanızı tavsiye ediyorum. Markalaşma ve müşteri memnuniyeti sıfır olan bir marka. Ulaştığımız kişilerin tavırları ise cabası.

profile-icon Süleyman 16 Şubat 16:05

Halen bir çözüm üretilmiş değil. Yasal hakkımız olan 20 iş gününde ürünün tamiri gerçekleşmezse Tüketici Hakem Heyetine başvurmayı düşünüyoruz.

Awox 13 Şubat 16:01

Merhaba, Müşteri hizmetleri tarafınıza ulaşıp şikayetiniz hakkında yardımcı olacaklardır. Bilgilerinize sunar iyi günler dileriz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler