13 Kasım
#12962255

Awox Pişmanlığı 2 Aylık TV Çalışmaz Oldu!

Awox 55 inç k5500rst TV aldım ortalama 2 ayda cihaz kendinden kapandı servis çağırdım 10 gündür servisten sonuç yok aradığımda da cihazla ilgili bilgi vermiyorlar. Sonuç ne olacak kimden cevap alacağız belli değil paramızla rezil olma bu olsa gerek. Bir TV tamiri bu kadar zor mu? Yerli üretim deniyor parçalar uzaydan mı geliyor acaba?

Özkan Özkan 6.391 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Özkan25 Kasım

  Awox pişmanlığını son ana kadar bekledim 07.11.2019 dan 25.11.2019 tarihinine kadar bir tv nin tamir ve teslimatını yapamayan bir şirketten ürün alınmayacağını taa başında anlamak gerekiyormuş. Servis ürünü fabrikaya gönderiyor servisin bir şeyden haberi yok hadi gönderdin bari komple niye gönderiyorsun onu da anlamış değilim. Fabrikada beklemesi cabası 2 aylık tv bozulabilir mi diyeceğim hadi o da olsun peki nedir tamir ettik demek ürettiğiniz tv zaten müşteri memnuniyeti diye bir şey var sıfırı gönderin nedir bu kadar mağduriyet yaratmak. Peki sonuç ne olacak bir daha Awox mu satılan yerin 5km dahi yakınından geçmem ve geçirmem. İlk işim yarın ki iş yerinde olmasam hemen, Tüketici Hakem Heyetine gidip şikayetimi yazmak ve paramı geri almak. Ama bilmelisinizki yerli üretim deyip milleti mağdur etmeye hakkınız yok.

 • Awox Temsilcisi21 Kasım

  Merhabalar, Müşteri hizmetleri ve fabrikamızla yapılan görüşmeler sonucunda ürünün çıkışı bu gün yapılmakta en kısa sürede sizlere ulaşacaktır. İyi Günler

 • Awox Temsilcisi14 Kasım

  Merhabalar, Müşteri hizmetlerimiz ve yetkili servisimiz ile yapılan görüşmeler sonucunda ürününüz işlemleri hızlandırıldı en kısa sürede sizlere teslim edilecektir. İyi Günler

 • Awox Temsilcisi14 Kasım

  Merhaba, Müşteri hizmetleri tarafınıza ulaşıp şikayetiniz hakkında yardımcı olacaklardır. Bilgilerinize sunar iyi günler dileriz.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler