Awox Müşteri Hizmetleri Fiyaskosu

Levent Levent15 Ocak 16:23

10.12.2019 tarihinde Awox 50" TVarızadan dolayı servis çağırıp teslim ettim 36 gün oldu arıza giderilemedi bende Awox müşteri hizmetleri ni aradım bilgi almak adına son an sistemsel arızadan dolayı bilgi veremiyoruz diyerek beni fabrikaya aktardılar oradan da hiçbir şekilde telefonuma cevap vermediler Sonuç olarak televizyon ne durumda bilmiyorum ne zaman arıza giderilecek bilmiyorum bu konuda şikayetim var acil dönüş bekliyorum.

 • - Görüntüleme
 • 1Destekçi
 • 3Yorum

Cevaplar

profile-icon Levent 11 Şubat 11:07

Awox 50" TV aldım çok kısa zamanda arızalandı servis 3 ay oldu ürünümü tamir edip göndermedi arıyorum hiçbir bilgi vermiyorlar Allah kimseyi bu Awox sahtekarlar inin eline düşürmesin buradan "devlet yetkililerine" sesleniyorum insanların mağduriyet lerini giderin bu Awox denen dolandırıcı Lara gereken cezaları verin! Aklı olan gitsin Axen hi-level Sunny falan alsın ben yandım siz yanmayın!

profile-icon Levent 22 Ocak 15:24

Awox tan uzak durun arıza yaptığında benim gibi 1.5 aydır TV siz kalabilirsiniz yetersiz bir firma yetersiz bir müşteri hizmetleri satış sonrası hizmetleri de yetersizlikte son nokta diyebilirim halâ LED tvim ne zaman geleceği belli değil! Mağdur durumdayız 55" tvmiz ikinciye arızalanıyor toplamda yaklaşık 2.5 ay tvsiiz kaldık kalmaya devam ediyoruz sıfır TV istiyorum!

Awox 15 Ocak 16:25

Merhaba, Müşteri hizmetleri tarafınıza ulaşıp şikayetiniz hakkında yardımcı olacaklardır. Bilgilerinize sunar iyi günler dileriz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Mustafa 30 Mart 04:08  

  Tüketici Hakem Heyeti'ne şikayette bulun. Bende aynı durumdayım gittim şikayet ettim.

  • 2Yorum
  Cevapları Gizle (2) arrow
  profile-icon Mustafa 30 Mart 23:59  

  Bende aynı şekilde her yere başvurdum. Yenisini mi gönderdiler üst modeli mu geldi.

  profile-icon Levent 30 Mart 09:35  

  Her yere arama yaptım CİMER'e dahil ouoe çözdüler yeni yb gönderildi sonunda

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler