sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Awox Markası Çok Kötü

Damlam Damlam22 Aralık 2019 20:30

Merhaba mayıs ayında 43 inc bir televizyon aldım fakat daha bir yıl dolmamasına rağmen televizyonda renkler birbirine giriyor, kendi kendine kapanıp açılıyor, sesi çıkmıyor geçenler de yetkili servisi çağırdım bakmaları için sadece yüzeysel bakıp gitti ve müşteri hizmetlerine bildirdim hiçbir şey yapmadılar . Bundan sonra Awox marka hiçbir şey almayacağım çünkü ne müşteri hizmetleri ne yetkili servisi ne de yetkilileri ilgilenmiyor çok kötü bir marka.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Damlam 07 Ocak 16:06

Hiçbir şekilde yardımcı olmuyorlar gerçekten sıkıldm bu durumdan

Awox 07 Ocak 15:42

Merhaba, Yetkili servis ürünü müşteriden teslim almıştır. Müşterinin ilettiği sorunla karşılaşılmadığı için sorun görüntü kablosundan da kaynaklanıyor olabilir ihtimali düşünülerek görüntü kablosu değiştirilmiştir. Bilgilerinize sunar iyi günler dileriz.

profile-icon Damlam 07 Ocak 09:52

Awox marka televizyonumun renkleri değişiyor. Kendi kendiliğinden açılıp kapanıyor. Ama ürünüm yetkili serviste parça değişimi oldu arızası olmadığı halde ama hala televizyonum bozuk ve müşteri hizmetleri ilgilenmiyor. Özellikle elif hanım isimli bayan ilgisiz yetkili kişiymiş ama asla Awox marka kötü.

profile-icon Damlam 05 Ocak 18:48

Awox marka televizyonum var daha alalı 6 ay oldu fakat ürünüm 2 defa arıza gösterdi yetkili servis gelmesine rağmen hiçbir sorunu olmadığını ama nedense en son cihazımı götürdü yetkili servis ürünümün parçasını değiştirdi arızası yok ama parça değişimi oldu sebebini sorduğumuzda öyle olması gerekti diye bir açıklama yapıldı. Ne müşteri hizmetleri ne de yetkili servis ilgilenmiyor. Müşteri hizmetleri şikayetimin kaldırılmasını istedi neden kaldırıyım sorunum giderilmedi hala televizyonumda renkler karışıyor, kendi kendine açılıp kapanıyor gerçekten küçük bir firmaymış Awox sakın almayın

profile-icon Damlam 02 Ocak 10:20

Yetkili servis ürünümde arıza olmadığını ama genede ürünümde parça değiştirildiğini söyledi. Arıza yok ama parça değişimi ne kadar mantıklı düşünün...

Awox 28 Aralık 2019 11:04

Merhaba, Müşteri hizmetleri ile yapılan görüşmenize istinaden, yetkili servisimizle iletişime geçildi. En kısa sürede tarafınıza ulaşıp bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunar iyi günler dileriz.

profile-icon Damlam 27 Aralık 2019 21:08

Evet ürünümü aldılar fakat yetkili servis kaba ve teknik servis formu bile vermiyorlar. Ürün hakkında bilgi vermiyorlar.

Awox 27 Aralık 2019 10:09

Merhaba, Müşteri hizmetleri yetkili servisle görüşme sağlayıp müşteri ürünü evinden alınmıştır. Yetkili serviste, sorunla alakalı test aşamasındadır. Bilgilerinize sunar iyi günler dileriz.

Awox 25 Aralık 2019 17:30

Merhaba, Müşteri hizmetleri ile yapılan görüşmede müşteri yetkili servise yönlendirilmiştir. Yetkili servisimiz sorununuz hakkında yardımcı olacaklardır. Bilgilerinize sunar iyi günler dileriz.

profile-icon Damlam 23 Aralık 2019 09:35

Tüketici hattına şikayette bulunacağım. Gerçekten ilgisiz bir firma

Awox 22 Aralık 2019 20:42

Merhaba, Müşteri hizmetleri tarafınıza ulaşıp şikayetiniz hakkında yardımcı olacaklardır. Bilgilerinize sunar iyi günler dileriz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler