Awox Fabrikası LED TV'yi Kırdı

Musa Musa 04 Şubat 11:47

Awox yetkili servisiyim. Garantiye aldığım 55 ekran LED TV 'yi fabrikaya gönderdim. Fabrika kargoyu teslim almış bir müddet sonra ürün kargo ile üzerine panel kırık iade notu ile geldi. Fabrikaya geri dönüş yapıldı ve aldığımız cevap panel kırık garanti dışıdır. 1. Biz kargoya sağlam teslim ettik ve kargoyu aradığımda ürünü teslim edildiğine dair evrak imzalatıldığını bildiriyor teslim alırken kırık olsaydı tutanak tutulur ve sigortadan karşılanırdı. 2. Müşteri beni arıyor, ben size paneli sağlam teslim ettim ürünümü sağlam teslim etmen gerekiyor diyor 3. Fabrikaya gelen ürünleri siz kontrol etmeden aldığınıza göre sorumluluk sizindir. Personeliniz işini düzgün yapsaydı böyle sorun olmaz ve sigortadan karşılanırdı. 4. Fabrika ile genel merkezle defalarca mail ve telefon görüşmesi yaptım 2,5 ay oldu aldığım yine aynı panel kırık garanti dışı müşteriye televizyonu teslim edin. Yasal yollardan hakkını arasın diyor merkezdeki yetkililer.

Ben bu ürünü kırık bir şekilde müşteriye nasıl teslim edeyim? Siz nasıl bir firmasınız, hangi akıla uyarak sizin sorumluluğunuzda olan hasarlı bir ürünü teslim etmeyi düşünüyorsunuz Awox Türkiye'nin markası ve garantili ve kaliteli firma olarak lanse ediyorsunuz ama görünen 1 adet televizyonu bile fabrikanıza geldiği halde sağlam teslim alıp hasarlı diye geri gönderecek kadar düşük kalitede bir firma olduğunuzu gösteriyor.

Ürünün sağlam teslim alındığındaki videosu ektedir.

Cevaplar

Awox 04 Şubat 11:58

Merhaba, Müşteri hizmetleri tarafınıza ulaşıp şikayetiniz hakkında yardımcı olacaklardır. Bilgilerinize sunar iyi günler dileriz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler