Awox ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Huseyin sonuçtan memnun

Awox B206500S Smart TV

Awox Cihaz Arızalı  Çalışmıyor

443
Huseyin
Huseyin 12 Mart 20:13
Çözüldü

Awox TV aldık ve alalı daha 2 hafta oldu TV'ye elektrik geliyor ve içinden bir ses geliyor ama kumandadan güç tuşuna bastığım zaman ve TV'nin kendi güç tuşuna bastığım zaman, hiçbir şekilde tepkime vermiyor ve servis TV'yi bağlayalı 1 hafta oldu. Umarın bir an önce gelir ve mağduriyetimizi çözersiniz.

Awox Logo
Awox14 Mart 09:26
Awox B206500S Smart TV

Benzer Şikayetler

profile
189
24 Ocak
profile
Tevfik'in Teşekkür Mesajı
  • 27 Ocak 08:50

“İlgilerinden dolayı teşekkür ederim”

Awox Televizyon Kumandası Sorunu

TV çalışıyor, kumanda çalışıyor fakat birbirini algılamıyor, kanal değiştirme, ses komutu, herhangi bir tuş işlevsiz kaldı. Sorun nedir, nasıl çözülec...

profile
193
07 Ocak

Awox TV Ses Problemi

Awox televizyon 1 yıl oldu alalı. Kumanda çalışıyor. Fakat TV ses açma kapama düğmesini algılamıyor. Kumandayi, pilleri değiştirmeme rağmen ses açıp kapamıyor TV. Ayrıca bazen açma kapama düğmesi de çalışmıyor. Tam bir hayal kırıklığı. Üründen şikayetçiyim.

profile
3.313
25 Aralık 2022

Awox 165 Ekran Aldım

Geçen hafta Awox 165 ekran aldım kanal taşıma kanal silme çok kötü her bir kanalda işlem yaparken silme veya taşıma yaparken en az 20 saniye bekliyorum. Kumandanın göz kısmı TV nin sol alt köşesine koymuşlar çok saçma eski LCD TV lerde böyle bir şey yok yani birisi sol köşede durursa kumanda görmüyo...

profile
533
16 Aralık 2022

Awox Televizyon Kumandası İşlevini Yerine Getirmiyor!

TV çalışıyor, kumanda çalışıyor fakat birbirini algılamıyor, kanal değiştirme, ses komutu, herhangi bir tuş işlevsiz kaldı. Sorun nedir, nasıl çözülecek, acil yardımcı olur musunuz? Yeni kumanda mı çözüm? Evdeki kumanda neden işlemiyor nette herhangi bir çözüm yolu yok.

profile
425
12 Aralık 2022

Awox Ses Ve Ekran Sıkıntısı!

videoplayer-icon

Awox 109 ekran TV daha iki yıl olmadı alalı hem ekranında birkaç yerde bulanıklık var hem de TV de de ses açma kumanda dan da ne açabiliyorum ne kısabiliyorum kumandadan da açık kapatamıyorum daha iki yıl olmadan bu tarz sorunlar başladı. Ben bir çözüm istiyorum.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .