Awox Böyle Bir Servis Anlayışı Olamaz!

Esime Esime21 Kasım 2019 10:35

Biz eskiden Awox markasını satan bir firmaydık. Toptan ve perakende olarak sattık. Ama hiçbir ürününden verim almış değiliz. Çaycılarının hepsi bozuk sebillerin 10 tanesinden 1 tanesi kullanılabilir çıkıyor. Televizyon iste arıza olanların arızalarını bile kabul etmiyorlar. Kanal listesinin 10 tane kanalını kurup bırakıyorlar. Bir firmaya toptan verdiğim ürünlerin içinde Awox 49" ürününe değişim faturası yazılmış (şaşırtıcı bir durum değişim faturası yazmamak için kendilerini öldürecek duruma geliyorlar). Her neyse o fatura yazılmış servisi arıyorum değişim faturası yazmışsınız değişimi kim yapacak diye. Aldığınız yer diyor tamam da aldığımız yer kapanmış. Kapandığı için siz yapacaksınız değil mi diye soruyorum. Hayır ürün elinizde kalır diyorlarNasıl yani sizin sattığınız ürün arızalı çıkıyor yetkili servisiniz değişim raporu yazıyor ama siz ürün elinizde kalır diyorsunuz. Bu nasıl bir servis anlayışı hanım efendi diyorum yapacak bir şey yok bu böyle diyor. Siz iyi misiniz dedim. Ürünü siz üretiyorsunuz siz nasıl eliniz de kalır diyebiliyorsunuz dedim ne yaparsanız yapın dedin kapattı telefonu yüzüme.

Tüketici Mahkemesi'ne de başvuru yapacağım gerekirse dava açacağım. Biz büyük bir firmayız bu bizi etkilemez belki ama alamayacak gücü olmadığı halde zar zor bir şeylerden arttırıp evine bunu alan ne olacak? Kimse kimsenin hakkını yiyemez.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Awox 21 Kasım 2019 14:44

Merhabalar, Müşteri hizmetlerimiz ile yapılan görüşmeler sonucunda sizlere müşteri temsilcilerimiz gerekli bilgiyi her aramanız da bilgi verilmiş , awox üretici firma değişim iade istenmiş ise bunu faturanız da ki firmadan ibraz etmelisiniz bu hakkında sizlere bilgiler detaylı verilmiş, dinlenen kayıtlar da yüzünüze telefon kapatılmış hatlarımızın yoğunluğu dolaysıyla hattan düşmüş olabilirsiniz. Müşteri temsilciniz detaylı bilgilendirmeyi yapmış tüketici kanunlarına göre de değişim iade ürün aldığınız firma tarafından gerçekleşmektedir. İyi Günler

Awox 21 Kasım 2019 10:51

Merhaba, Müşteri hizmetleri tarafınıza ulaşıp şikayetiniz hakkında yardımcı olacaklardır. Bilgilerinize sunar iyi günler dileriz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler