sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Awox Aldığım Günden Beri Sürekli Problem Yaşıyorum

Pınar Pınar17 Ocak 15:38

Aldığım günden beri sürekli problem yaşıyorum. Güncelleme sonrası TV izlerken kendi kendine soldan menü çıkıp çıkıp kayboluyordu. Müşteri hizmetlerini aradım. 20 dakika boyunca 3. Sıradan bana sıra gelmediği için kapattım. Çağrı merkezlerinde muhtemelen bir kişi çalışıyor. 1 hafta surdu bu sorun. Sonra kendiliğinden düzeldi. Youtube.com yüklemek ayrı problem. Bugün de uydusunda problem var. TV izlerken birden görüntü gidiyor X işaretli TV sembolü çıkıyor. Sonra düzeliyor. Ekran donuyor vs... Çok sıkıldım bin pişmanım aldığıma.

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum

Cevaplar

Awox 18 Ocak 11:09

Merhabalar, Müşteri hizmetleri ile yapılan görüşmeler sonucunda bölgeniz de ki yetkili servisimize yönlendirildiniz en kısa sürede sizlere destek verilecektir. İyi Günler

Awox 18 Ocak 10:38

Merhaba, Müşteri hizmetleri tarafından sizlere dönüş yapıldı , müsait olmadığınızı iletilmiş mesai saatleri içerisinde sizlere tekrar dönüş sağlanacaktır. İyi Günler

Awox 17 Ocak 16:33

Merhaba, Müşteri hizmetleri tarafınıza ulaşıp şikayetiniz hakkında yardımcı olacaklardır. Bilgilerinize sunar iyi günler dileriz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Ziyaretçi 19 Ocak 18:42  

    Televizyon reklamları sonucu merak ettim ama Şikayetvar da aratınca bir markadan nasıl bu kadar çok ve benzer şikayet alınır şaştım. Televizyon ve buzdolabı almak istiyordum ama artık kapıma sokmam. Bence firma reklama para harcayacağına ürnlrini daha kaliteli yapmak için harcama yapsın.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler