Awox 82 Ekran TV Arızası

Yuksel Yuksel15 Mart 17:36

Bu markayı aldığımıza pişmanız. İkinci günü bozulmasına rağmen geri almadılar. Kullanıcı hatası deyip geçiyorlar. Fabrika böylelikle sıyrılıyor satan bayiyle kavga ettik hepsiyle tartıştık ama hiç kimse kendinde suç bulmuyorlar Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın. Şu an TV'yi çatıya koyduk izleyemiyoruz Fabrika müşteri memnuniyetini hiçbir şekilde düşünmüyorlar.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Awox 16 Mart 17:11

Merhaba Yüksel Bey, Müşteri hizmetleri sistemdeki mevcut numaranızdan sizlere ulaşım sağlayamamıştır. Ulaşabileceğimiz bir numara iletebilir misiniz ya da 0 850 227 01 21 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz.

Awox 16 Mart 10:05

Merhaba, Müşteri hizmetleri tarafınıza ulaşıp şikayetiniz hakkında yardımcı olacaklardır. Bilgilerinize sunar iyi günler dileriz.

profile-icon Yuksel 15 Mart 17:50

07.03.2020 tarihinde aldığımız TV diğer gününde TV yi açtığımızda ekranı siyahlaşıp çizgi oluşmuştur fakat biz bayiye garanti belgemizle gidip değiştirmek istediğimizde geri almayıp servise yönlendirmiştir servis ise tvinin fotoğrafını çekip fabrikaya yolladığında fabrikanın dönüşleri kullanıcı hatası demesi olmuştur. Hiçbir şekilde TV yi geri almamışlardır. Bizim paramız yanmıştır ve kullanıcı hatası gerektiren hiçbir şey söz konusu olmamıştır. Olsaydı biz buralara kadar başvurup şikayet etmezdik bu kadar yüzsüz değiliz. Biz bunun peşini bırakmayacağız. Gerekirse mahkemeye başvuracağız. Bununla birlikte herkese bunu reklam yapıp kötüleyeceğiz. Buna bir çözüm bulunmasını istiyoruz paramızın iade edilmesini istiyoruz bu markayı kullanmak istemiyoruz. Gereğinin yapılmasını arz ederiz. Cevabınızı bekliyoruz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler