Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Awox ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Hilal sonuçtan hiç memnun değil

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum
Televizyon Deneyim Raporları
Kullanıcıların değerlendirip skorladığı tüm ürünleri incelemek için

Awox 75 İnç Android Surumu

670
Hilal
Hilal 02 Ekim 2022 18:32
Awox 75 İnç Android Surumu

Evimde 2 adet Awox marka TV var biri 65 inç olan TV Android sistemi 9 ve yazılımı wis dow share yazılım olmasına rağmen ikinci TV hem ebat olarak yani 75 inç hem de model olarak yüksek olmasına rağmen bu TV Android sürümü 6 yazılımı da tamamen farklıdır bir şeye girmek için sürekli uğraşıyorum 75 inç'te sürekli youtube ®.com donma yaşıyorum onu indir dediler indirdim bunu indir dediler indirdim aynı sorunlarım devam etmekte Awox ki ürün yelpazesi çok fazla olmasına dayanarak evime gözüm kapalı aldım hatta ve hatta çevremdekilere de tavsiye ederek aldırttım 75 inç'te büyük bir hüsrandayım şu anda piyasa fiyatı 20000 TL'lik TV var ama gelin görün ki Android surumu ve yazılımı alt modeli olan 65 inçten daha kötüdür. Kimse ilgilenmiyor.

Awox Logo
Awox04 Ekim 2022 17:10
  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum
Televizyon Deneyim Raporları
Kullanıcıların değerlendirip skorladığı tüm ürünleri incelemek için

Benzer Şikayetler

profile
1.352
1 ay önce

Awox Pişmanlıktır! Tüketici Mahkemesi'ne Vereceğim.

Awox Markası pişmanlıktır! K5500rst 4K TV aldım almaz olsaydım servis kurulama geldiğinde başladı hikaye nasıl oluyorsa ürün fabrikadan çıkarken güncel yazılım kurulmadan gönderilmiş! O günden beri düzen tutmadı donmalar Netflix çalışmama youtube.com hata verme, açılmama aldığım günden beri uğraşıyo...

profile
119
3 gün önce

Awox Televizyonun Stabil Çalışmaması

1 adet Awox marka televizyon almıştım. Awox 43110 Plus LED TV. Ürünün yazılımı kötü. Kanalların yerini değiştiriyorsunuz ama kendiliğinden resetleyip eski yerine getiriyor. İstemediğiniz kanalları siliyorsunuz geri getiriyor. Yazılım güncelleme diye bir şey yok. Bazı kanalları bazen sinyal yok diye ...

profile
338
1 hafta önce

Avox K6500RST TV Mavi Ekran Sorunu

Avox k6500rst TV sahibiyim TV bir süre geçtikten sonra mavi ekran veriyor TV'yi yeniden açıp kapanınca düzeliyor, bu mavi ekran verme problemin sürekli tekrarlıyor yazılımsal bir problem olduğunu düşünüyorum Avox yetkilileri yardımcı olursa sevinirim!

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Esra
Esra
 
Awox 75 İnç Android Surumu

Ek fotomuzu koymamışız 75 inç TV nin Android sürümü ektedir. Sürekli irtibata geçiyoruz kimse ilgilenmiyor Android sürümler imiz güncel diyorlar sadece ürünü satmak amaçları sattıktan sonra ürünün arkasında durmuyorlar. 75 inç TV mizin Android sürümünün 9 a yükselmesini istiyoruz muhataplar ilgilenmiyor. İlgisiz ve sorumsuzlar.