Awox 65'' 165 Ekran LED Plus TV 'nin Görüntüsü Çok Kötü

Harun Harun06 Mayıs 13:02

Awox 55 inç TV mi yaklaşık 2 yıldır sorunsuz kullanıyordum. İş yerim için 65 inç TV ihtiyacım oldu. Awox u kulandım memnunum diye Awox aldım. TV nin görüntüsü çok kötü. Servisi aradım boşuna gelmeyelim bu televizyonlar böyle, servis ücreti yazmak zorunda kalırız dediler. 

Bir süre bu şekilde kullandım ancak baktım izlenecek gibi değil servisi çağırdım gereğini yapın dedim. Servis geldi tutanak tuttu. Bu TV' nin görüntüsü düzelmez, iade edeceksiniz dedi. Değişim yapsanız dedim, değişim olmaz hepsi böyle dediler. Aldığım yere kargolamamı söylediler. Sardık paketledik gönderdik. Birkaç gün sonra telefon geldi. Satan yer ben bunu almam dedi. Yasal süre 15 gün dolmuş dedi. 

Adana'dan İstanbul'a TV geri geldi. Bir de kargo ücreti ödedik. Tekrar Awox' u aradık. Biz bir şey yapamayız dediler. Satan bayii almıyor Awox almıyor. Değişim yapmıyorlar. Servisi arayıp arıza talebinde bulunduk. 

Geldi baktı bu ekran çatlamış dedi. Kargoda olmuş. Özetle TV çöp oldu. Şimdi 3500 liraya aldığımız TV ye ekran değişim için fiyat soruyuz. 3500 TL diyorlar. Pes ettik ve yeni bir TV aldık. Awox hurdası da iş yerimizde duruyor.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

Awox 07 Mayıs 15:32

Merhaba, Müşteri hizmetleri tarafınıza ulaşıp şikayetiniz hakkında yardımcı olacaklardır. Bilgilerinize sunar iyi günler dileriz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler