03 Aralık 2019
#13112844

Awox 55 İnch'in Sorunları Bitmiyor

Televizyonu aldım kenarlarında ışık süzmesi var, sağ altta siyah nokta çıktı, 25 günde panel değişti, gelen cihazda kasa iyi oturmamıştı, kanallar ayarlanmıyordu. Bu sefer ana kart değişmek üzere fabrikaya gitti, servis aldıktan 11 gün sonra ancak fabrikaya gönderdi, bekliyoruz gelecek. Android uygulamalarında sorunlar çıktı, Google kaydı olmadı, Netflix çalışmıyor, Play Store yok yerine başka bir uygulama var.

Ramazan Ramazan 3.741 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Ramazan26 Aralık 2019

  İyi günler televizyonum hala gelmedi. Alalı 3 ay oldu ama ben tv yi 15 gün kullanmadım. Hep sizde kaldı. Siz tv yi servisin aldığı tarihi ve bugünün tarihine bir bakar mısınız? Lütfen televizyonumu en kısa sürede yollayınız.

 • Awox Temsilcisi14 Aralık 2019

  Merhabalar, Müşteri hizmetleri ile yapılan görüşmeler sonucunda ürün onarım için fabrikaya gönderildi, en kısa sürede onarım yapılıp tarafınıza bilgi verilecektir. İyi Günler

 • Awox Temsilcisi07 Aralık 2019

  Merhabalar, Müşteri hizmetleri ile yapılan görüşmeler sonucunda bölgeniz de ki yetkili servisimiz tarafınıza en kısa sürede hizmet sağlanacaktır. İyi Günler

 • Awox Temsilcisi03 Aralık 2019

  Merhaba, Müşteri hizmetleri tarafınıza ulaşıp şikayetiniz hakkında yardımcı olacaklardır. Bilgilerinize sunar iyi günler dileriz.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler