Cevaplar

profile-icon Gökhan 14 Şubat 10:29

Televizyonumun sorunu fabrikaya gidip geldi haloldu, teşekkür ederim.  müşteri hizmetlerinden birden hanıma, gerçekten çok ilgilendi. Fabrikada sorumlu kisi hakkı beye teşekkürlerimi iletmek isterim.

profile-icon Gökhan 30 Ocak 17:15

Awox TV görüntü problemi + kanallarda donmalar oluşması nedeniyle fabrikaya gönderildi daha 1.5 aylık 55 inç TV tamir edilecek denildi, fabrikaya gitti ve geldi TV de en ufak değişiklik yok maalesef, insan aklı ile dalga geçiliyor resmen, Awox firması bu şekilde tüketiciyi mağdur ediyor. Mağduriyetimin giderilmesini ve sorunlar üstüne sorunlarla karşılaştığım televizyonumun değiştirilmesini talep ettim, aksi halde hakkımı her şekilde arayacağım ve tüm mecralarda Awox firması ile yaşadıklarımı herkese bildireceğim ki herkes ona göre tercih etsin, ikinci kez fabrikaya giden televizyonumun akıbetini bekliyorum

profile-icon Gökhan 17 Ocak 15:29

Awox 55 inç TV alalı daha 1.5 ay oldu ekranda yatay beyaz çizgilenme, haddinden fazla ışık sızmaları ve bir adet ölü piksel oluştu, servis geldi bunlardan dolayı genel merkez değişim için onay vermeyebilir diyor, fazla ışık sızması ve yatay beyaz çizgileri geçtim sadece tek bir ölü piksel bile Yargıtay 13. Hukuk dairesi 2013-1750 sayılı kararı gereğince değişim gerektirir. Awox genel merkezinin bu konuda gereğini yapmasını talep ediyorum, aksi takdirde Tüketici Hakem Heyeti emsal başvuru sonuçları ve yasa gereği hakkımı sonuna kadar arayacağım. Bu konuda buraya yazdığım ikinci şikayet bu firma aranacaksınız diye cevap yazıyor bu şikayetlerin altına ama kaç gün oldu dönüş yok arayan yok.

profile-icon Gökhan 16 Ocak 13:28

Arayan soran yok, buraya ilgilenilecek diye cevap yazılıyor ama hiç dönüş yok

Awox 16 Ocak 08:26

Merhaba, Müşteri hizmetleri tarafınıza ulaşıp şikayetiniz hakkında yardımcı olacaklardır. Bilgilerinize sunar iyi günler dileriz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler