19 Eylül 2018
#10924263

Avva Giyim Ürünlerinin Arkasında Durmuyor Yıkanınca Çekiyor!

1-2 ay önce Avva'dan aldığım 4 t-shirt ve 1 gömlek ilk yıkamada çekme yapmıştır. Tişörtlerin etiketinde yazdığı gibi 30 derecede yıkadım. Avva'dan alırken ürünlerin 1 sene garantisi olduğunu söylediler. Başka bir gün yine Avva'dan başka bir ürün alırken tişörtlerin çektiğini ve getirsem garantiye girip girmeyeceğini sorduğumda olumlu cevap aldım ve 3 tişörtü götürdüm çünkü tişörtlerinden birinin kumaşı biraz farklıydı az çekme yapmıştı ve gömlek de az çekmek yapmıştı. Bir süre sonra red cevabı geldi. Neden reddedildiğini sorduğumda cevap veremediler ve isterseniz sizde arayıp müşteri hizmetlerine sorabilirsiniz dediler. Müşteri temsilciğini aradım ve durumu anlattığımda bana şikayet kaydı oluşturdular. Bir süre sonra geri arandım ve incelemeden red geldiği bilgisini tekrar paylaştılar.


Ürünün yıkamadan dolayı çektiğini söylediler. Bende "ben bu ürünü yıkamayacak mıyım, kullanıp atacakmıyım" diye sorduğumda bize verilen bilgi bu şekilde dendi. O zaman bana size bunları söyleyen inceleme departmanının numarasını verin dediğimde, numara paylaşımı yapamıyoruz dendi. O zaman bende buraya şikayet yazacağımı söyledim. Beni en son arayıp bilgi veren temsilci sürekli aynı şeyleri tekrar edip durdu ve ana teması şuydu; "şu şekilde, bize verilen bilgi bu şekilde. İncelemeden ne bilgi geliyorsa onu veriyoruz". Bende, "bu bilgiyi zaten ürünü aldığım yer red cevabı verirken verdi" dedim. Avva'nın bu çekme olayını yaşayan çok yakınımda biri daha var. Sonuç olarak Avva markası satış sonrası işlemleri hikaye.

Ali Ali 539 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ali21 Eylül 2018

    Temsilciniz telefonda “yıkanmaya bağlı küçülme olmuş” dedi. Affedersiniz 30 derecede yıkamamalıydım. Soğuk suyla yıkamalıydım. Hata bende!

  • Avva Giyim Temsilcisi21 Eylül 2018

    Değerli Müşterimiz, Ürününüz merkez ürün inceleme departmanımıza gelmiş ve titizlikle incelenmiştir. Yapılan incelemede meydana gelen deformasyonun kullanıma bağlı olduğu tespit edilmiştir. Üretim hatası tespit edilmeyen ürünlerde iade ya da değişim işlemi yapılamamaktadır. Bu konuda size yardımcı olamayacağımızı tarafınıza üzülerek bildiririz. Saygı ve sevgilerimizle, AVVA Müşteri İlişkileri Departmanı Bize ulaşabileceğiniz iletişim bilgileri; Telefon(Genel Merkez): 444 2882 Faks: 212 332 22 67 E-posta: [email protected] Web: avva.com.tr Adres: İnönü Mah. Basın Ekspres Yolu Cemal Ulusoy Cd. No:49 34303 Yenibosna/ Bahçelievler/ İstanbul

Ziyaretçi Yorumları