24 Şubat
#11632870

Avva Giyim Personeli Yardımcı Olmadı!

İnternet sitelerinden yaptığım alışveriş sonrası aldığım montun kapüşon bölümündeki çıtçıt düğmesinin kırık olduğunu paketi açınca fark ettim. Müşteri hizmetlerini aradım bana herhangi bir mağazadan işlemi yapabileceğimi söylediler. Buraya kadar her şey normal yıllarca M***'den ve P***'dan alışveriş yapmış biri olarak mağazaya gidince kendilerinden kaynaklı bu sorunun çözüleceğini düşündüm.


Ancak İzmir Bayraklı Westpark içindeki mağazalarına gittiğimde mağazanın müdürü olduğunu söyleyen tuhaf suratlı bayan arkadaş üzerimdeki montu alıp merkeze göndereceğini 15 gün inceleneceğini sonra karar verileceğini söyledi. Üzerimdeki montu neden size vereyim sorun montta değil kapüşon alın bunu gönderin deyince bizi ilgilendirmez biz aracıyız diye saygısız ve kendini bilmez tavırları karşısında ben iyice çıldırarak mağazadan ayrıldım Avva mı bir daha tövbe ilk ve son oldu.

Kansu Kansu 865 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Avva Giyim Temsilcisi26 Şubat

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle zaman ayırıp görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili gerekli araştırmalar yapılıp, en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla,

Ziyaretçi Yorumları