14 Şubat
Yorum Yap
#11589363

Avva Giyim Marka Takım Elbisede Boya Atma Sorunu

Ankara Etlik Forum AVM' deki Avva mağazasından eşime aldığımız siyah takım elbise gömleğin boyun kısmı arkasına siyah boya bıraktı. 3 kez giyilen takım elbise ile 3 adet gömlek giyilmez hale geldi. Makinede 60 derece yıkama ile çıkmadı boya. Henüz alalı 1 ay olan takım elbiseyi mağazaya götürüp değişim talep ettik.


Prosedür gereği incelemeye göndermek zorunda olduklarını söylediler. 15 gün sonunda bugün gelen cevapta ret olduğunu ve değişimin mümkün olmayacağını öğrendik. Yıllardır alışveriş ettiğimiz markanın ürününde bu şekilde bir sorun olması oldukça kötü. Mağduriyetimizin bir an önce giderilerek ürünün değişimi talep ediyorum.

Aydan Aydan 661 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Aydan15 Şubat

    Henüz alalı bir ay oldu. Takım elbisede kullanıma bağlı nasıl bir deformasyon olmuş olabilir k? Üstelik şikayetimiz deformasyon değil, gömlek yakasına bıraktığı siyah boya şikayeti idi. Bu konudaki değerlendirmenizin ne kadar alelade olduğu ortada. Şikayeti bile doğru düzgün analiz etmeden, kullanıcı hatası kararına varmışsınız. Tüketici Hakları'na başvurup sonuna kadar hakkımızı arayacağız. Bir daha asla mağazalarınızdan alışveriş etmeyeceğiz.

  • Avva Giyim Temsilcisi15 Şubat

    Değerli Müşterimiz, Ürününüz merkez ürün inceleme departmanımıza gelmiş ve titizlikle incelenmiştir. Yapılan incelemede meydana gelen deformasyonun kullanıma bağlı olduğu tespit edilmiştir. Üretim hatası tespit edilmeyen ürünlerde iade ya da değişim işlemi yapılamamaktadır. Bu konuda size yardımcı olamayacağımızı tarafınıza üzülerek bildiririz. Saygı ve sevgilerimizle, AVVA Müşteri İlişkileri Departmanı Bize ulaşabileceğiniz iletişim bilgileri; Telefon(Genel Merkez): 444 2882 Faks: 212 332 22 67 E-posta: [email protected] Web: avva.com.tr Adres: İnönü Mah. Basın Ekspres Yolu Cemal Ulusoy Cd. No:49 34303 Yenibosna/ Bahçelievler/ İstanbul

Ziyaretçi Yorumları