28 Şubat 2015

Avşar Sinemaları Üniversite Öğrenci Kartını Kabul Etmediler.

23 Şubat 2015 tarihinde Denizli teras park Avşar sinemasına "Grinin Elli Tonu" filminin 13.30 seansına üç arkadaş bilet almak için gittik. Kimliklerimizi istediler, ben ve diğer arkadaşım verdik. Yalnız üçüncü arkadaşımızın kimliği yanında olmadığı için Pamukkale Üniversite öğrenci kartını verdik.

Sarışın kadın görevli sinirli ve kaba bir şekilde doğum yılını görmem gerek diyerek arkadaşımın açıklamasını bile dinlemedi. Üstelik arkadaşımız engelli ve sandalyede olduğu için kötü hissediyor, üstüne görevli arkadaşımızı rencide etti ve gözlerini devire devire üniversite öğrenci kartını gösterdiğimiz halde sizi alamam dedi. Bir sonraki seansa kadar internet ortamında doğum yılını bulduk.

Şeyma 2.235 Okunma

Cevaplar

  • Şeyma 25 Şubat 2015

    Arkadaşımızın doğum yılını nüfus müdürlüğünün web sitesinden bularak, telefonumuzun ekran görüntüsünün fotoğrafını alarak kaydettik. 16.15 seansına kadar boş boş dolaşmak zorunda kaldık. Üstelik engelli arkadaşımız görevlimin yaptığı terbiyesizlikten dolayı çok kırıldı ve uzun süre ağladı. Üniversite okuyan bir insanın 17 yaşında olması imkansız ama bunu sarışın görevli kadına anlatamadık çünkü bizi dikkate alıp dinlemedi bile. Arkadaşımız engelli olduğu için görevli kadının onu dikkate almadığını düşünüyor, bizde öyle. Bir sonraki saati yaklaşınca bu sefer sarışın kadına değil yanındaki kumral kadın görevliye kimliklerimizi uzatıp bilet satın almak istediğimizi söyledik. Ben ve yanımdaki arkadaşım kimliklerimizi, engelli arkadaşımızın da öğrenci kimliğini uzattık. Onun kimliğinin olmadığını söylediğimizde kumral görevli kadın üniversite öğrenci kartının yeterli olduğunu söyledi ve haliyle diğer sarışın kadın görevliye gerçekten ama gerçekten çok sinirlendik, çok kızdık. Onun yüzünden girmek istediğimiz seansı kaçırdık, bütün günümüz mahvoldu ve en önemlisi engelli arkadaşımızı ağlattı. Biz bu muameleyi hak etmedik. o görevlinin kaba ve terbiyesiz tavırları teras park ve avşar sinemalarına hiç ama hiç yakışmıyor. Biz seviyemizi korumak adına kadına bir şey söylemedik ama en kısa zamanda gereğinin yapılmasını istiyoruz. Yoksa bu olayı tüm sosyal medya hesaplarımızda ve yakın çevremizde sert bir şekilde dile getireceğiz. Tüm Denizli'nin bu olayı duymasını sağlayacağımızdan emin olmanızı isteriz. Sevgilerle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön