05 Nisan 2013 #1727419

Avrupabilisim.com.tr Ürün Değişimi Yapılmıyor!

Geçen yıl Avrupa Bilişim den aldığım LED TV panel arızası yaptı, Azura servis arızanın giderilmesi mümkün olmadığı için değişimin uygun olacağını bildiren rapor verdi. Fatura,garanti belgeleri ve yetkili servis raporu ile Avrupa Bilişim'e müracaatta bulundum. Defalarca telefonla aramama rağmen yaklaşık 1.5 aydır hiçbir cevap vermediler.Sürekli biz sizi arayacağız demekteler ve son aramalarıma da ilgili şahıs telefonunu açmadı. Yasal haklarımı aramak için hukuki süreci başlatmaya karar verdim.

Mehmet 231 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet31 Mayıs 2014

    Tüketici mahkemesine açtığım davayı kazandım ve Avrupa Bilişim ürün bedelini yasal faiziyle birlikte ödemeye mahkum edildi.

  • Avrupabilisim.com.tr Temsilcisi03 Eylül 2013

    Müşterimizin arızalan ve değişime uygun görülen ürünü ithalatçı firma tarafından değişim işlemi yapılmamıştır.Avrupa Bilişim olarak cihazın kendi imkanlarımızla değişim yapılmasına karar verilip müşterimize muadil olan ürün önerilmiş ve mutabakat sağlanmıştır.Değişim işleminin gerçekleşmesi için arızalı cihaz iade istenmiş olup cihaz tarafımıza kırık olarak gönderilmesinden dolayı teslim alınmayıp değişim işlemi gerçekleştirilememiştir.

  • Mehmet18 Temmuz 2013

    Şikayetim üzerinden 6 ay geçti, tüketici hakem heyeti kararını da göndermeme rağmen garanti kapsamındaki ürün değişimini sürekli yal

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön