19 Ocak 2017
Yorum Yap
#7555864

Avrupa Koleji Okul Yönetiminin Tavrı!

Avrupa Koleji Acıbadem Şubesinde yönetim kadrosu ile yaşadığım korkunç diyalogları buraya doyasıya yazmak isterim fakat hangisini yazayım! İkiz çocuklarımı 2016-2017 öğretim yılında anaokuluna verdiğim okulun muhteşem saygı yoksunu ve bir veliye ya da her şey bir yana bir bayanla nasıl konuşulması gerektiğini bilmeyen kaba ve donanımsız okul müdürü yüzünden çocuklarımı 3 ay sonra alıp başka bir okula kaydını yaptırdım.


Şikayetimi Avrupa Koleji üst yönetimini de ayrıntılı bir şekilde mail yoluyla iletmiş olup, gereğinin yapılmamış olduğunu görüyorum. Okul çocuklarımda ve bende inanılmaz travma yaratmıştır günlerce okul müdürünün bana karşı yaklaşımı tavrı sözleri hakareti yüzünden uykularım kaçmıştır. Bir anne olarak Avrupa Koleji'ni tüm kalbimle kınıyorum!

Bahar Bahar 20.606 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Bahar13 Eylül 2018

    Bugün tarih 13 Eylül 2018 ve şikayetimin üzerinden 1 sene geçmiş okulun önünden geçerken okulun kapandığını yerine başka bir markanın geldiğini gördüm, inanın nasıl mutlu oldum anlatamam, hayatımın en kötü deneyimini sanırım Avrupa kolejinde yaşadım ve çocuklarımında okul tecrübelerinde en kötüsü olarak akıllarında kalacağına eminim ki zaten her şey ortada önce okul da müdür diye barındırdığınız aile terbiyesi dahi almamış insan çıkarıldı sonra tüm öğretmenler sonra tüm yönetim sonrada okul tamamen kapanmış 🙏🙏🙏 o kadar ağlamıştımki şu an nasıl huzurluyum!

  • Avrupa Koleji Temsilcisi26 Ocak 2017

    Okulumuzdaki tüm öğrencilerimizin bilişsel, sosyal ve duygusal gelişimleri okul idaresi ve psikolojik danışma-rehberlik servisi tarafından yakından takip edilmekte, rutin aralıklarla velilere geri bildirim(yazılı ve sözlü) yapılmaktadır. Verilen geri bildirimler öğrencilerimizin gelişimleri ile ilgili objektif ve bilimsel değerlendirmelere dayanır. Öğrenme sorunlarından duygu durumu bozukluklarına, arkadaş ilişkilerinden düşünme becerilerine kadar tüm gelişim alanları profesyonellerce değerlendirilir. Özellikle desteğe ihtiyaç duyulan alanlarla ilgili verilen geri bildirimler zaman zaman ebeveynler tarafından kabul edilmesi güç olabilmektedir. Okul idaresi olarak sorumluluğumuz, özel durumundan dolayı sadece bir öğrencinin değil, sınıftaki tüm çocukların verdiğimiz kaliteli eğitim öğretimden faydalanmasını sağlamaktır. Söz konusu şikayet de bu konuyla ilgilidir. Uzmanlarımızın yaptığı desteğe ihtiyaç duyulan konularla ilgili geri bildirimler ebeveyn tarafından kabul edilmemiş ve işbirliği kurulamamıştır.

Ziyaretçi Yorumları