05 Şubat 2015
Yorum Yap
#3026829

Avrupa Göz Merkezi Randevu ve Müşteri İlişkileri Sorunu

05.02.2015 saat 13:30'da randevu almama rağmen Avrupa Göz Merkezi Sultanbeyli Hastanesine gittiğimde kapıdan girdiğimde karşılama zaten yok, kümelenmiş insanların olduğu yere doğru ilerledim ve bekliyorum hala meğer randevu kayıt yeri oraymış sonrasında da bekledim bekledim yardımcı olabilir miyim diye bir ses duymak için ve tabi oda yok.


Neyse dedim yoğunluk var belli olur öyle şeyler ama sabrın sınırı şu cevapla kırıldı doktorumuzun yoğunluğu var isterseniz beklemeyin 2 saat sürecek bu beklemeniz bu arada daha adımı bile bilmeyen hangi doktordan randevu aldığımı bile bilmeyen biri bu cevabı veriyor, kınıyorum.

Hakan Hakan 6.771 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

 • Hakan'ın Teşekkür Mesajı05 Mart 2015

  Sultanbeyli Merkezi, pelin Hanım'ın iyi niyetli görüş bildirmesi ile konu hakkındaki çözüm sürecinin sonlandırılması gerçekleşmiştir. Bu konuda hatası bulunan kişiler hakkındaki görüşüm hala negatif, kurum için ise pozitif yöndedir. Saygılarımla.

 • Avrupa Göz Merkezi Temsilcisi05 Mart 2015

  Sayın Yetkili, Gerekli görüşmeler sağlanmış ve belirtilen husus çözüme kavuşturulmuştur. Saygılarımızla Avrupagöz

 • Hakan04 Mart 2015

  Bana herhangi bir konuda geri dönüş yapılmamıştır. Bu güne kadar kimseyi reddettiğimi hatırlamıyorum. İftira politikanız burada tutmadı maalesef. Gerçeklerin ayyuka çıkması için herkesin gömesi için bana bahsi geçen ret görüşmesinin ses kaydını gönderiniz lütfen o zaman buraya gerçekten ret vermiş isem özrümü dileyeceğim. Ayrıca 1 ay sonra verilen cevap ta zaten konuyla hiç ilgilenmediğinizin bir göstergesi olarak herkes tarafından tahmin edilmekte. Saygılarımla.

 • Avrupa Göz Merkezi Temsilcisi04 Mart 2015

  Gerekli işlemler için belirtilen irtibat numarasına geri dönüş gerçekleştirilmiş ancak Hakan bey görüşmeyi ret etmiştir. Görüşme sağlanamadığından dolayı belirtilen husus çözüme ulaştırılamamıştır. Saygılarımızla Avrupagöz

 • Avrupa Göz Merkezi Temsilcisi05 Şubat 2015

  Sayın Yetkili, İletilen konu hakkında gerekli görüşmeler sağlanmış ve inceleme başlatılmıştır. Saygılarımızla Avrupagöz

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler