31 Ekim 2016 #6812944

Avrupa Göz Merkezi Çağrı Merkezi Bilgisiz ve İlgisizler

Bugün Avrupa Göz Küçükçekmece şubesine randevu almak için çağrı merkezini aradım. Uzun bir süre hatta bekledikten sonra Dr. H*** Beye 11.45 randevusu verildi. Hastaneye gittiğimde veznedeki bayanlar Dr. H*** beyin sadece 40 yaş üstü hastalara hizmet verdiğini söyleyerek beni H*** hanıma yönlendirdi, randevulu gittiğim halde 15 dk bekledim.


"Çağrı merkez çalışanınız neden H*** beye randevu veriyor o zaman?" diye sorduğumda "bilemiyorum" yanıtını aldım. Özel klinik demeye bin şahit. Bir daha asla gitmem!

Selin 9.089 Okunma

Cevaplar

  • Selin31 Ekim 2016

    Merhaba Bugün 11.45 randevusu ile Avrupa göz Küçükçekmece şubesine geldim. Dr. Hasan beye randevum olmasına rağmen Hatice hanıma yönlendirildim bu şikayetimi ayrıca ilettim. Hatice hanım çok ilgisiz sıradan bir devlet hastanesi doktoru gibi davrandı. Hızlıca sıradan bir göz muayenesi yapıp tek bir soru sormadan tamam bitti diyor. Gözlük mü lens mi kullandığımı bile sormadan reçete yazıyor lens kullanıyorum dediğim zaman keşke baştan söyleseydin diyor ukalaca pardon ama senin sorman gerekiyordu:)) Özel sağlık sigortamla özel hastanede muayene olma nedenim ilgi alaka görmek sorunumla detaylı ilgilenilmesini istememdir. Ancak umduğumu bu sene bulamadım. Her sene geldiğim bu hastaneye artık gelmeyeceğim kimseye de tavsiye etmeyeceğim!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön