Toplam çözüm sayısı
..
Avrupa Express Uluslararası Evden Eve Nakliyat ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Rustu'nun şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

  • profile
  • profile
  • profile
9 Destekçi
  4 Yorum

Yeni karşılaştırma

ile

Avrupa Express Uluslararası Evden Eve Nakliyat  Yalandan İbaret!

4459görüntüleme
Rustu
Rustu 27 Ocak 20:16

Tam manasıyla fiyasko. Hiçbir denilenin dikkate alınmaması gereken, firma. E**ve H**** isimli şahıslardan başka kimsenin olmadığı bir paravan oluşum. Eşyalarımı 15 Aralık'ta benden alıp, 20 Ocakta teslim ettiler. Baslarda tatlı dilli olan insanlar, sonradan tehdit eden bir tavra büründüler. Telefon açmamalar ve akabinde tehditler başladı. Çünkü eşyayı söylenen tarihte yola asla çıkarmaları mümkün değil, çünkü kendilerinin herhangi bir altyapısı yok. GPS falan dediler gecen gün aradığımda en son onu da eklemişler yalan listesine :) ilk başta aradığınızda söylenen vaatlerin tutmayacağına emin olun. Bu insanlar çok büyük iş yapan bir şirketmiş gibi görünüp sizden eşyanızı alıp, onu başka firmalara verip taşıtan her söylediği yalandan ibaret insanlar. Başta video ile göstermeme rağmen, söylenen tahmini hacmin iki katını talep ettiler. Bir an önce mağdurların toplanıp yasal işlem başlatmaları gerekmektedir. Adlarının bile doğru olduğuna inanmıyorum. Derhal suç duyurunda bulunulması gerekmektedir. Eşyamızın neredeyse hepsinde ufak tefek hasar var, bazıları da büyük hasarlı. Kurulum ile ilgili ise yine hiçbir şey yapmadılar, zaten olmayan bir topluluktan bahsediyorlar başta.

  • profile
  • profile
  • profile
9 Destekçi
  4 Yorum

4 Yorum

Murat
Murat30 Ocak 16:11
 

Durumumuz çok benziyor. 12 m3 eşyayı 24 m3 gösterdiler. 12 m3ü de 15 koli eksik teslim ettiler hem de 7 ay sonra. Lütfen bana [email protected] dan yazın.

 2
Fatih
Fatih31 Ocak 17:41
 

Sizin şikayetiniz hangisi Mehmet Bey?

Harun
Harun05 Şubat 11:23
 

Merhaba, Aynı durumdayız. Suç duyurusunda bulunmak için harekete geçtik, birlikte ilerleyebiliriz.

İbrahim
İbrahim05 Şubat 12:53
 

Harun bey [email protected] numaranızı bırakın WhatsApp üzerinden birleşelim mağdur bir arkadaş kendisi avukat ne gerekiyorsa detayları ile bilgi alıp hızlandıralım firmanın vermiş olduğu sözlere de kimse itibar etmesin.

 1
Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile