12 Şubat 2014 #2289546

Avrupa Diş Polikliniği'nde Bitmek Bilmeyen Bekleme Süresi

3 gün önceden 11/02/2014 tarihinde saat 18.00 için randevu almış olduğum polikliniğe 18:03 vardım ve form doldurmamı istendi. Biraz beklemem için kabaca oturmamı söylediler. Saat 18:20 geçiyordu ortalama ne kadar bekleyebileceğimi söyledim, birazdan alırlar dediler. Tekrar beklemeye devam ettim. Saat 18.40 geçiyordu biraz bekleyin dediler. Sıkılmış olduğumu anladılar ki röntgen çekilmesi için beni davet ettiler. Röntgenlik bir durum olup olmadığını anlamak için öncelikle doktor ile konuşmam gerektiğini söyledim. Verilen cevap şu ki; doktorun hastası olduğunu ve biraz beklemem gerektiğini söylediler. Anlayacağınız o bekleme süresi 50 dakika geçti ve ben hala bekliyorum. Anlayacağınız vazgeçtim.

Sukriye 6.510 Okunma

Cevaplar

  • Sukriye19 Şubat 2014

    Merhaba,anlayış gosterdığım için zaten 50 dakika bekledim .çalışan personelinizin sadece 1 kişi olmadığını hatırlatmak isterim ve beklerken de dısarıdan baska bir hasta alındıgını da bildirmek istiyorum.KIsacası randevu anlayısınıza sadık kalmadığınızı ve sizi tercih etmeyeceğimi kanısına vardım bu yorumu okuyanında bilgisi olması konusunda faydalı oldugunu dusunuyorum.hayırlı calışmalar

  • Avrupa Diş Polikliniği Temsilcisi19 Şubat 2014

    Sayın Şükriye Hnm Öncelikle Polikliniklerimize göstermiş olduğunuz ilgili teşekkür ederiz. İşkayetinize konu olan hekimlerimiz ile görüşmek amacı ile randevu aldığınız ve randevu saatinin ötelendiği konusu,hekimlerimizin sizden önce tedavisine başladığı hastanın tedavisinin uzaması ve tedavisinin o hastaya planlanan ve öngörülen süreyi aşmasıdır.Hekimlerimizin tedavi esnasında beklenmedik bir komplikasyon ile karşı karşıya kaldığı,tedavisi devam eden hastanın bu aşamada tedavisinin yarım bırakılamayacağı düşünüldüğünde durumu anlayış ile karşılayacağınızı umut eder sağlıklı günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön