19 Eylül 2013

Avrupa Diş Polikliniği Çocuğumun Tedavisini Yarıda Bıraktı!

18/09/2013 tarihinde 3, 5 yaşındaki oğlum için Avrupa Diş Polikliniği Avcılar şubesinde M** Hanım'a muayene gittik . Muayene esnasında oğlum huysuzlanmaya başladı . Doktorun yardımcısı bayan oğluma bağırmaya başladı. Bir süre tedavi ettikten sonra ben bu şartlarda çalışamam deyip tedaviyi yarıda bıraktı.

Şuan oğlumun tedavisi yarıda kaldığı için , her an apse yapma ihtimali var. Gördüğü muamele sonrasında hastane fobisi oldu ve hastane ve doktor görmek istemiyor. Doktor olduğu için oğlumun sağlığını emanet ettiğim kişi , zorlandığı anda ben bu şartlarda çalışamam deyip beni ve oğlumu ortada bırakma hakkına sahip midir?

Fatma 3.425 Okunma

Cevaplar

  • Avrupa Diş Polikliniği Temsilcisi23 Ekim 2013

    Sayın Fatma Hnm Öncelikle Avcılar Kliniğimiz de yaşadığınız sorundan dolayı üzüntülerimizi ifade etmek isteriz. Oğlunuzun tedavisi ile ilgili olarak,yaşadığınız sorunu belirterek Çocuk Diş Hekimliği konusunda uzman olan Pedodontistlerimiz için lütfen Kliniklerimizin herhangi birinden randevu alınız.Sorununuzun giderilmesi konusunda Uzman Çocuk Diş hekimlerimiz çok daha fazla yardımcı olacaklardır. Saygılarımızla Avrupa Diş

  • Fatma23 Eylül 2013

    geri dönmediler bile insanlar hakkındaki görüşleri ortada

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön