23 Eylül 2017 #9527169

Avrasya Tüneli 10 Kat Cezam Bir Güzel Kesildi, 582 TL

Avrasya Tüneli'nden Ağustos ayında geçtim. 7 gün boyunca kullandım. Geçiş öncesi HGS doldurdum. Elimde kanıtı da ödediğim makbuzda mevcut nasıl oluyorsa uyarı olmadan 10 kat cezam bir güzel kesildi 582 TL. Bu cezayı doğru bulmuyorum ve ki. Ödediğim bu meblağı tarafıma geri ödenmesini talep ediyorum. Mahkemeye başvurarak gerekli işlemlere başlayacağım. Tüm zor şartlarda ödediğim bu işlem için gerekli her şeyi yapacağım.


Bayram günü sisteme ödeme yapmak için girdiğimde ise hata verdiğini görüyorum. Neden mi, daha fazla para cezası alacakları için. Böyle insanları kandırmak kadar kötü bir şey yok. 34 ** aracıma kesilen tüm cezai işlemleri bende Avrasya Tüneli şirketine bir ceza olarak mahkemeye başvurup yatırdığım paranın ön katını mı talep edeyim? Acil dönüş beklemekteyim!

Selin 892 Okunma

Cevaplar

  • Avrasya Tüneli Temsilcisi25 Eylül 2017

    Sayın kullanıcımız, Talebiniz bize ulaşmıştır. İncelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Bize her zaman www.avrasyatuneli.com iletişim formundan ya da 0850 222 80 20 numaralı danışma hattından ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön