15 Mayıs 2013 #1800263

Avrasya Hospital Personel Dikkatsizliğini Düzeltmiyor!

Hastanenizden aldığım 14. 04. 2013 tarihindeki bir (1) günlük iş görmezlik raporunda ordaki arkadaşın dikkatsizliği olsa gerek toplam (7) yedi gün olarak girilmiştir bu konu ile ilgili düzelteceğini belirten ** hanım ilgili kişidir . Elimde aldığım raporun belgeleri bulunmaktadır ekte de görebilirsiniz üzerinde (1) bir gün olarak belirtilen rapor 7 gün olarak nasıl girildi .


Toplamda benim suan 5 gün kesildi ve o günlerde ise geldim çalıştım bu, mağduriyetimin giderilmesini talep etmekteyim konuya lütfen özen gösterilmesini rica ediyorum, sorgulamak için her aradığımda ** hanım yerinde yok tel numarası bıraktım kimse dönüş yapmadı.

Murat 1.849 Okunma

Cevaplar

  • Murat'ın Teşekkür Mesajı18 Mayıs 2013

    Öncelikle şikayet var sitesine teşekkür ediyorum ayrıca hızlı bir şekilde bana geri bildirimde bulunan Avrasya Hastahesinede Teşekkür ediyorum ilginizden dolayı teşekkürler. :)

  • Avrasya Hospital Temsilcisi16 Mayıs 2013

    1800263 nolu şikayet ile ilgili olarak şikayetçinin 1 gün yerine 1 hafta olarak düzenlenen, iş göremezlik raporu şikayetçinin bilgilendirmesiyle aynı gün e-posta yolu ile Sosyal Güvenlik Kurumu'na düzeltme talepli olarak gönderilmiştir. SGK kurumu gönderilen e-postaya rağmen düzeltmeyi yapmamıştır. Bunun üzerine SGK'na yeniden e-posta gönderilmiş ve buna rağmen düzeltme yapılmamıştır. raporun düzeltilmesinde yaşanan gecikme SGK ile alakalıdır. SGK kurumu rapor düzeltme işlemlerinde bireysel başvuru veya yazılı başvuruyu kabul etmemektedir. Sadece e-posta ile yapılan başvuruları kabul etmektedir. 15.05.2013 tarihinde SGK kurumu ile yapılan görüşmeye istinaden şikayetçinin raporundaki hata düzeltilmiştir. Bilgilerinize sunulur. Avrasya Hospital

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön