17 Mart 2014

Avon Kozmetik'ten Aldığım Saat Kısa Sürede Bozuldu.

Yazın hediye aldığım saat kısa sürede bozuldu. Saatçiye pili bitmiştir diye götürdüm. Pili zayıflamış denerek yeni Sony pil taktırdım. Saat geri kalıyor ve duruyordu. Tekrar götürdüm. İçindeki sistem plastik olduğu için çokta kaliteli malzeme olmadığını, metal motor takabileceğini söyledi. Hemen hemen saat fiyatın yakın kabul etmedim. Severek aldığımız ürün şuan atıl durumda elimizde kaldı. Başka bir Avon Kozmetik saatim daha var onu 2 yıldır kullanıyorum. Bu ürün bizi üzdü. Avon ürününe sahip çıkar umarım.

Serkan 309 Okunma

Cevaplar

 • Serkan28 Mayıs 2014

  Avon sattığı ürüne müşteriye fatura vermiyor bozulan saat içinde temsilciden faturayı temin edemiyoruz, mağdur olan tüketici. Fatura yokmuş birşey yapamazlarmış. Sorun bakalım hangi müşterinizde elinde fatura var. Sattığı ürünün faturasını temsilci saklamak zorunda o zaman. Biz niye mağdur oluyoruz müşteriyi üründen daha değersiz gören anlayışı sevmiyoruz kusura bakmayın.

 • Serkan13 Mayıs 2014

  Avon yetkilisi saatimi size ulaştırıp değiştirmiyor. Aynı saatten tekrar katolağa girmesini bekleyecekmişim. Siz bana böyle demediniz yetkilinize ulaşın lütfen.

 • Serkan26 Mart 2014

  saati aldığım yetkiliye saati ulaştırdım size gönderilmesi konusunda yetkiliyle bağlantıya geçermisiniz

 • Avon Kozmetik Temsilcisi18 Mart 2014

  2351295 numaralı şikayet hakkında, Sayın Serkan Ç. ile şikayeti hakkında 18.03.2014 tarihinde görüşülmüş ve şikayeti hakkında detaylı bilgi alınmıştır. Müşterimizin bildirimine istinaden gerekli incelemeler yapılarak tüm bilgiler kendisine iletilmiştir. Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla, Avon Müşteri İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön