21 Şubat 2014

Avon Kozmetik'tan Asılsız Borç Bilgisi

Ben geçen yıl Avon Kozmetik müşteri temsilciliği yaptım. Bir kaç kez sipariş getirdim . Borçlarımı ödedim bir buçuk sipariş vermiyorum. Sisteme bile giriş yapmıyorum. Bugün collectif diye bir yerden bana Avon Kozmetik borcunuzu ödemezseniz hakkınızda yasal işlem başlatılacaktır diye bir mesaj geldi. Kontrolünü sağlamak istediğimde şifremle sisteme giriş yapamadım.

Avon müşteri hizmetlerini aradım bana gecikme faizi olabileceği söylendi. Olmayan borcun gecikme faizini mi ödeyeceğim? Hadi borç vardı şimdiye kadar ödenmediğine dair neden bir mesaj bir arama yapılmadı. Sisteme de giriş yapıp görüntüleyemiyorum. Mesele para meselesi değil bu yapılan etik değildir. Sonuna kadar gerekirse yasal yollarla hakkımı arayacağım.

Melek 314 Okunma

Cevaplar

  • Avon Kozmetik Temsilcisi24 Şubat 2014

    2308003 numaralı şikayet hakkında, Sayın Melek Koç 24.02.2014 tarihinde görüşülmek üzere aranmıştır. Melek Hanım'ın verdiği cep telefon numarası aranmış ancak telefon yanıtlanmadığından görüşme sağlanamamıştır. Melek Hanım'a ulaşabileceğimiz telefon bilgilerini kuruluşumuza bildirmesi yönünde kendisine e-mail gönderilmiştir. Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla, Avon Müşteri İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön