21 Şubat 2013

Avon Kozmetik Yüzümü Mahvetti!

Ocak kataloğundan temin etmiş olduğum krem cildimi tahriş etti. Yüzümde ne kadar ucuz marka kullanırsam kullanayım hiçbir şekilde sivilce çıkmazdı. Ancak bu kremi kullandıktan sonra cildimde sivilce çıkmaya ve potur potur olmaya başladı.


Sizin gibi ünlü bir markanın üstelikte sürekli alışveriş yaptığım bir markanın ürününden başıma bu gibi bir olayın gelmesi beni son derece rahatsız etti. İlgililerin bir an önce tarafıma geri dönüş yapılmasını önemle rica ederim.

Büşra 281 Okunma

Cevaplar

  • Avon Kozmetik Temsilcisi25 Şubat 2013

    1645604 numaralı şikayet hakkında, Sayın Büşra Yoncer 25.02.2013 tarihinde görüşülmek üzere aranmıştır. Büşra Hanım'ın verdiği cep telefon numarası cevap vermemektedir. Büşra Hanım'a ulaşabileceğimiz telefon bilgilerini kuruluşumuza bildirmesi yönünde kendisine e-mail gönderilmiştir. Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla, Avon Müşteri İletişim Merkezi

  • Büşra23 Şubat 2013

    Ocak kataloğundan temin etmiş olduğum krem cildimi tahriş etti. Yüzümde ne kadar ucuz marka kullanırsam kullanayım hiçbir şekilde sivilce çıkmazdı. Ancak bu kremi kullandıktan sonra cildimde sivilce çıkmaya ve potur potur olmaya başladı. Sizin gibi ünlü bir markanın üstelikte sürekli alışveriş yaptığım bir markanın ürününden başıma bu gibi bir olayın gelmesi beni son derece rahatsız etti. İlgililerin bir an önce tarafıma geri dönüş yapılmasını önemle rica ederim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön