09 Mayıs 2013 #1787299

Avon Kozmetik Yaptığı Yanlışı Düzeltmiyor!

154830 nolu temsilciyim kampanya 4te 120 tllik sipariş verdim kolim geldi yalnız fatura ve koli başkasına aitti yanlışlıkla ilgili takım öncüm ve ben görüşmeler yaptık üç gün içinde kolim geri alındı doğru koli bana teslim edildi, ürünlerim geldi sorun çözüldü derken iki gün sonra aynı koli tekrar Avondan ben normal bir insan olarak bana yanlışlıkla gönderilen koliyi bildirdim ve geri gönderdim .


Fakat daha önceki yanlış gelen koli iade görünüyor, tamam onu iade ettim doğrusu geldi ama bu yanlış gelen koli için benim sistemimde sipariş görünmemesine rağmen iade girilmiş, yani normal devam eden bakiyemde 120 tl iade görünüyor kısacası bir 120 sipariş var iki 120 iade var düzeltiniz size zarar!

Songül 150 Okunma

Cevaplar

  • Avon Kozmetik Temsilcisi15 Mayıs 2013

    1787299 numaralı şikayet hakkında, Sayın Songül Dağcı ile görüşülmek üzere aranmıştır. Telefonu esas şikayet sahibi olan Yasemin Hanım cevaplamıştır. Yasemin Hanım'la 15.05.2013 tarihinde görüşülerek şikayeti hakkında detaylı bilgi alınmıştır. Yasemin Hanım'ın belirtmiş olduğu konu hakkında gerekli kontrollerin yapılabilmesi için işlemlerinin 13.05.2013 tarihinde başlatıldığı bilgisine ulaşılmıştır. Temsilcimizden işlemleriyle ilgili gecikmelerden dolayı özür dilenmiş ve şikayeti hakkında ilgili birimlere bilgi aktarıldığı iletilmiştir. Yasemin Hanımkonuyla ilgilenmemizden duyduğu memnuniyeti dile getirmiştir. Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla Avon Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön