27 Nisan 2013 #1767168

Avon Kozmetik Ürünleri İade Almadı Yasal Takip Başlattı!

Eşim bir tanıdık vesilesiyle Avon satış temsilciliğine girdi müşterinin siparişi üzerine ürünler istenildi fakat müşteri ürünleri almadı Avona telefonla bildirdiğimiz halde ürünleri iade kabul etmedi eşimde bir başkasına satıp parasını Avona göndermeyi düşünürken Avon ürünlere faiz uyguladı derken ürünler halen elindeyken 150 tl lik bakiyeyi 480 tl olarak icra takibine sokmuşlar.


Müşteri temsilciliğini arayıp tatlıya bağlamak istesem de karşımda muhatap bulamadım, avukata telefon açıp durumu izah ettiğim zaman yapabileceğim bir şey yok bu parayı ödeyeceksiniz diyor Avon ya ürünlerini geri alsın yada ürünlerinin gerçek bedelini, başka türlüde bizim bu parayı ödeme gibi bir şansımız yok.

Alper 217 Okunma

Cevaplar

  • Alper29 Temmuz 2013

    Tek kelimeyle bu sıkışık piyasada insanlar ana paralarını almakta zorluk çekerken biz asıl borcu ödemek istediğimiz halde faiz peşine düşülmüştür. İnsanlar yiyecek ekmeği bulmakta zorlanırken size 4 kat fazla para ödeyemezler bizde aynı istesekte ödeyemeyiz. Burdan şikayetvar sitesine teşekkür eder avon ile çalışan temsilcilere dikkatli olmalarını tavsiye ediyorum

  • Alper29 Nisan 2013

    Avon müşteri temsilcilerinden kibar bir bayan aradı sağolsun bana zaten bildiğim konuları anlattı elimizde iade etmek için aradığımız görüştüğümüz tarih olmadığından 90 gün içinde iade edebilirdiniz deniyor ben aradığımda 90 gün dolmamıştı fakat delilim yok, ödeme konusundada herhangi bir DÜZENLEME YAPILMADI ben ürün bedelini ödemek istediğim halde kabul edilmedi.

  • Avon Kozmetik Temsilcisi29 Nisan 2013

    1767168 numaralı şikayet hakkında, Sayın Alper Özdemir ile mesajı hakkında 29.04.2013 tarihinde görüşülmüştür. Alper Bey Temsilcimizin eşi olduğunu iletmiştir. Alper Bey'e iade işlemlerimiz hakkındaki kuruluş uygulamalarımıza ait bilgiler verilmiştir. Alper Bey'e Temsilcimizin vade tarihinde tahsil edilemeyen faturaları ve odemelerinde yaşanan gecikmeler sebebiyle başlatılan yasal işlemler hakkında bilgilendirilmiştir. Alper Bey Temsilcimizin hesabı hakkında, avukattan detaylı bilgi aldığını belirtmiştir. Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla, Avon Müşteri İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön