13 Eylül 2013 #2010318

Avon Kozmetik Ürün İadesinde Hata Yaptı!

Avon Kozmetik , katalog 10'dan 32-33. sayfasında ki 1 alana herhangi 1'i hediye kampanyasından, 2 adet Senses Passion Vücut Spreyi sipariş ettim. Lakin ürünler beklediğim gibi çıkmadı. Ürünlerin rengi bile katalogdaki üründen farklıydı. Bende hem ücretli olan, hemde hediye olarak gelen vücut spreylerini iade edeceğim .


Bir kaç ürünle aynı poşete koyarak firmaya iade ettim. Daha sonradan vücut spreylerinin fatura düşümü yapılmadığını gördüm. 9 Eylül Pazartesi ve 13 Eylül Cuma yani bugün konuyla ilgili aradığımda, bana kendilerine sadece 1 adet vücut spreyi gönderdiğimi onunda hediye olan vücut spreyi olduğu için fatura düşümü yapılamadığını söylüyorlar. Hatta ürünü faturada göremediklerini bile söylediler.

Derya 731 Okunma

Cevaplar

  • Avon Kozmetik Temsilcisi20 Eylül 2013

    2010318 numaralı şikayet hakkında, Sayın Derya Çakar ile şikayeti hakkında 18.09.2013 tarihinde görüşülmüş ve şikayeti hakkında detaylı bilgi alınmıştır. Temsilcimizin bildirimine istinaden gerekli incelemeler yapılarak tüm bilgiler kendisine iletilmiştir. Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla, Avon Müşteri İletişim Merke

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön