27 Nisan 2013 #1767230

Avon Kozmetik Teslimatta Problem!

2 defadır aynı problemle karşılaştığımız için yazıyorum.Ödemeyi internet üzerinden yaptık yeni siparişimizi verdik ama siparişimiz gelmedi.Görüşmelerimiz sonucunda siparişin ödeme görünmediği için gelmediği söylendi.Üyelerimize mahcup olduk.


Bir daha ki ay yine aynı problemle karşılaştık ve ödeme yaptığımız halde siparişimiz gelmedi.Bütün üyelerim sipariş vermekten vazgeçti.spor salonumuz var ve satışlarımız çok güzel.Fakat bundan sonra Avon ile çalışmak istemiyoruz.


Birçok marka var ve hiç birinde böyle problemler olmuyor.Ya son verdiğimiz iptal olan siparişimi bana göndersinler ya da bırakıyorum ve gerekli her yere şikayet etmeye devam edeceğim!!!

Didem 58 Okunma

Cevaplar

  • Avon Kozmetik Temsilcisi29 Nisan 2013

    1767230 numaralı şikayet hakkında, Sayın Didem D. ile 29.04.2013 tarihinde görüşülerek şikayeti hakkında detaylı bilgi alınmıştır. Didem Hanım'ın ödeme bilgileri incelenmiştir. Temsilcimizin cari hesabında faturası için ödeme yaparken Temsilci numarası bilgisi eklenmemesi nedeniyle hesabına aktarılamadığı ve hesabına aktarılması işlemlerinin 29.04.2013 tarihinde başlatıldığı bilgisine ulaşılmıştır. Didem Hanım'ın siparişlerinin gönderimi için gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla Avon Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön