04 Aralık 2013

Avon Kozmetik Taksitli Alışverişi Peşim Alıyor!

Avon Kozmetik temsilcisiyim. 150 TL üzeri alışveriş yapıldığında Avon ödemeyi taksitlendiriyor. 150 üzerinde yaptığım alışverişten 1 ürün eksik gönderilmiş, bir daha ki siparişte gönderileceği belirtilmiş. Tutar onlardan kaynaklanan bir sebeple 150'nin altına düşmüştür. Taksitsiz çekilmiştir. Daha sonra 179 TL'lik yaptığım tutarın da taksitsiz çekilmiş olduğunu gördüm.


Avon Kozmetik takım öncüm özellikle arayıp durumu bildirmesine rağmen , faturalarım taksitsiz çekilmiş. Kontrol ettiğimde taksitli işlem seçeneğinin de işaretli olduğunu gördüm. Öyle olmasa zaten aradaki 244'lük işlemi de taksitsiz çekmeleri lazımdı. 1 ayda 500 üzeri ödeme yapmak zorunda bırakıldım. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Armağan 453 Okunma

Cevaplar

  • Avon Kozmetik Temsilcisi06 Aralık 2013

    2151987 numaralı şikayet hakkında, Sayın Armağan G. ile şikayeti hakkında 05.12.2013 tarihinde görüşülmüş ve şikayeti hakkında detaylı bilgi alınmıştır. Temsilcimizin bildirimine istinaden gerekli incelemeler yapılarak tüm bilgiler kendisine iletilmiştir. Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla, Avon Müşteri İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön