15 Şubat 2013 #1634648

Avon Kozmetik Sorunu Çözmedi!

14.09.2012 tarihli şikayetime konu mağduriyetim 15.02.2013 tarihi itibariyle hala giderilmemiştir. Görüşme sonucunda Avon bana şikayete konu saati iade edebileceğimi söylemesine rağmen saati iade almadıkları gibi yerine de doğru düzgün bir ürün göndermediler.


Temsilciye sorduğumda aynı saatin yenisini yollayacaklar ama zamanı belli değil gibi bir cevap veriyor. 6 ay oldu hala mağduriyetim giderilmedi. Avon'a para ödedim ama karşılığında ürün almadım bu nasıl iş siz insanlarla dalga mı geçiyor sunuz? Tarafıma acilen cevap verilmesini istiyorum.

Nesligül 127 Okunma

Cevaplar

  • Nesligül25 Şubat 2013

    Avon Müşteri İletişim Merkezinin mağduriyetimin giderilmesi için gösterdiği çabaya teşekkür ederim. Keşke büyük markalar için gayet basit olan iade/değişim işlemi 6 ay süren sinir bozucu bir sürece dönüşmeseydi. Anladığım kadarıyla müşteri temsilcileriniz ve Merkeziniz arasında iletişim problemi var. Ama müşteriyle ilgilenmeniz güzel.

  • Avon Kozmetik Temsilcisi18 Şubat 2013

    1634648 numaralı şikayet hakkında, Sayın Nesligül Kahraman Gönen ile şikayeti hakkında 18.02.2013 tarihinde görüşülmüş ve detaylı bilgi alınmıştır. Nesligül Hanım'a ürün içeriği ve iade ile ilgili kuruluş uygulamalarımız hakkında bilgi verilmiştir. Müşterimizin bildirimine istinaden gerekli işlemler başaltılmıştır. Müşterimiz konuyla ilgilenildigi icin memnuniyetini dile getirmiştir. Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla Avon Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön