27 Ağustos 2013 #1978381

Avon Kozmetik Siparişlerimi Gönderilmiyor!

02.08.13 tarihinde Avon Kozmetik'e sipariş girişi yaptım. Siparişimin gelmemesi üzerine Avon.com.tr'den siparişimi kontrol ettim ve kredi kontrol-geciken borç yazıyordu. Ancak ben ödememi her zamanki gibi internet hesabımdan yapmıştım. Telefonla müşteri hizmetlerine bir çok deneme sonunda zorla ulaştım ve yatırdığım paranın ortak hesapta olduğu yatırılmış olarak görünmediğini söylediler.


Sonuç olarak ödemem telefonla aramam sonucu düzeltildi. Üzerinden 24 gün geçmesine rağmen siparişim gönderilmemiş ve her aradığımda faturalanma aşamasında olduğum söyleniyor. Müşterilerime karşı inanılmaz mahcup oldum ve artık telefonla aramaktan da sıkıldım ki, çoğunlukla müşteri hizmetlerine ulaşmak imkansız oluyor.

Aylin 173 Okunma

Cevaplar

  • Avon Kozmetik Temsilcisi04 Eylül 2013

    1978381 numaralı şikayet hakkında, Sayın Aylin Arıg Kaplan ile şikayeti hakkında 03.09.2013 tarihinde görüşülmüş ve şikayeti hakkında detaylı bilgi alınmıştır. Temsilcimizin bildirimine istinaden gerekli incelemeler yapılarak tüm bilgiler kendisine iletilmiştir. Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla, Avon Müşteri İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön