04 Ağustos 2015
Yorum Yap
#3432384

Avon Kozmetik Resmen ve Alenen Mağdur Edildim!

2009-2010 yıllarında bir arkadaşım prim alabilmek için beni Avon Kozmetik üyesi yapmıştı benim rızam olmadan alışveriş yapmış ve 3 adet faturayı ödememiş. Bu olayın üzerinden 5 yıl geçtikten sonra bana icra kağıdı geldi ve borcu ödemem talep ediliyor.


Teslim alan kişi beni üye yapan şahıs, teslimat adresi onun ev adresi fakat bir paketi de benim adımı kullanarak almış. Ben hiç satış temsilciliği yapmadım ve su an ödemem istenilen borç benim değil yine de icra kağıdı benim evime geliyor. Böyle bir şey nasıl olabilir? Her şey gün gibi ortada resmen mağdur edildim. Buna neden olan Avon'da kargoyu teslim eden şirket de bunun suçlusudur. Ben başka birinin borcunu ödemeyeceğim.

Pelin Pelin 524 Okunma

Cevaplar

  • Avon Kozmetik Temsilcisi05 Ağustos 2015

    3432384 numaralı şikayet hakkında, Sayın Pelin Ü. ile şikayeti hakkında 05.08.2015 tarihinde görüşülmüş ve şikayeti hakkında detaylı bilgi alınmıştır. Temsilcimizin bildirimine istinaden gerekli incelemeler yapılarak tüm bilgiler kendisine iletilmiştir. Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla, Avon Müşteri İletişim Merkezi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler