21 Şubat 2013

Avon Kozmetik İade Almadı!

Bir arkadaşımızın arkadaşı aracılığı Avon şirketinden iki adet saat aldık. biri 10 gün diğeri ise bir ay gibi bir sürede karardı ve rengi tamamen değişti. uzunca bir süre saati aldığımız kişiye ulaşmaya çalıştık fakat başaramadık. daha sonra hakkımızı bu site üzerinden aramaya karar verdik.


Şikayetimizi yazdık kısa bir süre sonra bize ulaşıldı. bizden ürünü aldığımız kişinin telefonunu ve ismini istediler. tekrar bu kişiye ulaşmaya çalıştık sonunda başardık. Avon yetkilisine verdik bizi arayacaklarını söylediler ve birkaç hafta sonra aradılar. ürünleri aldığımız kişiye iade etmemizi söylediler. iade ettik. bir hafta sonra gelen haberle şok olduk. 6 aylık garanti süresi kısa süre önce sona ermiş.

Adem 184 Okunma

Cevaplar

  • Avon Kozmetik Temsilcisi21 Şubat 2013

    1645989 numaralı şikayet hakkında, Sayın Adem A. 21.02.2013 tarihinde görüşülmek üzere aranmıştır. Adem Bey'in verdiği cep telefon numarası arandığında 'aradığınız kişiye ulaşılamıyor' anonsu çıkmaktadır. Ev telefonundan arandığında ise işyerine ulaşılmış ve yerinde olmadığı bilgisi alınmıştır. Adem Bey'e ulaşabileceğimiz telefon bilgilerini kuruluşumuza bildirmesi yönünde kendisine e-mail gönderilmiştir. Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla, Avon Müşteri İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön