31 Ekim 2014

Avon Kozmetik Hasarlı Kargo Gönderdi İlgilenmiyor

K2 kampanyasından verdiğim sipariş kolisi hasarlı çıkmış. Kargoda bana teslim etmeden iade ediyoruz diye bana bilgisini verdi. 28.10.14 tarihinden beri kayıtlara da bakılabilir kaç kez Avon müşteri hizmetleriyle görüştüm ve hiç bir olumlu cevap yok hasarlı çıkması benim suçum mu, yoksa koliyi hazırlayanların mı?


Bugün ö** hanımla konuşup hasarlı koli elinize ulaşırsa bugün hazırlayıp kargoya verebilir misiniz dedim, gayet rahat bir şekilde bugün olmaz haftaya olur dendi. Aciliyetimi kaydedince de mi olmaz dedim hayır dedi. Beni müşteri kaybına uğratacaksınız dedim, elimizden başka bir şey gelmiyor dedi. Tekrar tekrar söylüyorum kolinin hasarlı çıkması benim suçum değil ve hiç bir özen yok.

Cansu 779 Okunma

Cevaplar

  • Avon Kozmetik Temsilcisi06 Kasım 2014

    2789055 numaralı şikayet hakkında, Sayın Cansu Göksel ile şikayeti hakkında 06.110.2014 tarihinde görüşülmüş ve şikayeti hakkında detaylı bilgi alınmıştır. Temsilcimizin bildirimine istinaden gerekli incelemeler yapılarak tüm bilgiler kendisine iletilmiştir. Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla, Avon Müşteri İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön