27 Eylül 2014

Avon Kozmetik Haksız Yere Açılan Dosyayı Kapatmıyor

Yaklaşık 1 buçuk sene önce Avon Kozmetik firmasından ürün aldım ve tahminen 70 tl borcum kaldı ve askere gittiğimden dolayı unuttum. Geldiğimde de zaten borcumu ödemek için faizleriyle beraber tam emin değilim 150 -200 tl oldu ve ödedim. Bunları ödememe rağmen bana e devlet sitesinde mahkeme dosyası açılmış görünüyor.

Bende bunu gördüğüm zaman yetkilileri aradım ve olayı anlattım borcunuzun olmadığı görünüyor ve kaldıracaklarını belirttiler. Aradan 2-3 ay geçiyor edevlet sitesine giridiğim zaman aynı şeyle karşılaştım. Tekrar yetkilileri aradığım zaman tamam efendim talebini yaptık kaldırılacak deniliyor ve tekrar aynı şeylerle sürekli karşılaşıyorum .

Selahattin 2.260 Okunma

Cevaplar

  • Avon Kozmetik Temsilcisi30 Eylül 2014

    2718719 numaralı şikayet hakkında, Sayın Selahattin A. ile şikayeti hakkında 30.09.2014 tarihinde görüşülmüş ve şikayeti hakkında detaylı bilgi alınmıştır. Temsilcimizin bildirimine istinaden gerekli incelemeler yapılarak tüm bilgiler kendisine iletilmiştir. Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla, Avon Müşteri İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön