07 Eylül 2013 #1997594

Avon Kozmetik Habersiz Temsilcilik Kaydı Açmış!

2009 yılında Avon Kozmetik temsilcisi olarak kayıt edilmişim. Ancak ben Avon Kozmetik firmasına ait bir sözleşmeye imza atmadığım halde, böyle bir işlem nasıl olabiliyor. Birde hiç bir şekilde teslim almadığım 88 TL 'lik bir borçtan dolayı icraya verileceğim. 88 TL gibi bir ürün alsam gam yemem ama , ne bir temsilcilik için başvurum oldu , nede bir ürün alma talebinde bulundum.


En garibi Avon Kozmetik' e ait bir sözleşmeye imza atmadım. Lütfen bu konuda gereken takibi yapmanızı, sorunun giderilmesini rica edecem. Aksi taktirde, hakkım olan ve adıma verilen zarardan ötürü , savcılığa suç duyurusunda bulunacağımı belirtirim

Ferman 240 Okunma

Cevaplar

 • Ferman'ın Teşekkür Mesajı16 Haziran 2014

  Konunun benim ile ilgili olmadığı gerçeğini ortaya çıkaran ilgili arkadaşlara teşekkür ediyorum. Mağduriyetim giderilmiştir.

 • Ferman'ın Teşekkür Mesajı18 Nisan 2014

  İlginize ve sorumlusu olmadığım bir konu ile yalnız başıma bırakılmadan tarafınızdan ilgilenilmesinden dolayı teşekkür ediyorum.

 • Ferman09 Eylül 2013

  Lütfen bu konuda gerekli araştırmaların sağlanması, alakam olmadığı halde hakkımda başlatılacak yasal takibinde iptalinin gerçekleşmesi için ilgililerin gereken özveriyi göstermesini rica ederim. Avon temsilciği ile ilgili bir bilgimin, kayıt için bir başvurumun olmadığını ve herhangi bir sözleşme imzalamadığımı müşteri temsilcilerinize aktardım. Umarım en kısa sürede haklı olduğumu görmüş olursunuz.

 • Avon Kozmetik Temsilcisi09 Eylül 2013

  1997594 numaralı şikayet hakkında, Sayın Ferman Güneş ile şikayeti hakkında 09.09.2013 tarihinde görüşülmüş ve şikayeti hakkında detaylı bilgi alınmıştır. Temsilcimizin bildirimine istinaden gerekli incelemeler yapılarak tüm bilgiler kendisine iletilmiştir. Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla, Avon Müşteri İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön