14 Şubat 2013

Avon Kozmetik Farklı Çanta Gönderdi!

K01 kataloğundan müşterim 10859 nolu prato çanta sipariş etmişti. Ocak ayında siparişim gelmedi bir sonraki siparişimde geleceği söylendi. Bu ay sipariş ettim ve yerine 15619 nolu bir çanta yollandı. söylediğim çanta ile alakası olmayan bir çanta geldi.

Müşterimin kesinlikle kullanmayacağı bir şey yollamışlar. Prato çanta ile aynı fiyatı kredi kartımdan kesmişler ve bana ne bir bilgi ne bir uyarı geldi bu aldatmaca değilde nedir?

Ben müşterime karşı mahcup oldum ve şimdi durumu nasıl düzeltmem gerektiğini bilmiyorum. Yanlışı yapan Avon firması ama düzeltmek bize kalıyor artık bu tarz şikayetlerden dolayı müşterilerim Avon kullanmak istemiyor.

Kamuran 134 Okunma

Cevaplar

  • Avon Kozmetik Temsilcisi15 Şubat 2013

    1631337 numaralı şikayet hakkında, Sayın Kamuran Y. ile 15.02.2013 tarihinde görüşülerek şikayeti hakkında detaylı bilgi alınmıştır. Temsilcimize ürün stoklarımız ve ikame gönderimi ile ilgili kuruluş uygulamalarımız hakkında bilgi verilmiştir. Kamuran Hanım'la konuyla ilgili tüm süreçlerimiz paylaşılmış ve önerileri alınmıştır. Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla, Avon Müşteri İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön